Hint Magazin Öne Çıkan

Zor Sevda 2 Geliyor?

Zor Sevda 2 Geliyor?


Qubool Hai 2 Zor Sevda Çekimler ne zaman? Başrolde kimler var? Zoya ve Asaf’ı kim canlandıracak.Müslüman iki gencin birbirleri ile tanışmalarının ardından başlayan çatışmalı aşklarının konu alındığı Zor Sevda 2 geliyor. Türkiyede 1. Sezonu verildikten sonra dizi gösterimden kalkmıştı. Ama hindistanda büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi aldığı yoğun istek sonrası kolları sıvadı. Dizi aslında Hindistanda 4 sezon olarak yayınlandı. 2020 tarihinde yeniden çekimlerine başlanan Qubool Hai için sezon 5 denmiyor. Aslında sezon 5 denseydi daha mantıklı olurdu ama. Qubool Hai 2 diyorlar. Saath Nibhaana Saathiya Masum Tripti kimdir?


Dizide izleyiciler, Müslüman ailenin çocukları olan Zoya ve Asaf’ın zıtlıklarla dolu aşkına tanıklık etmişti. Peki 2. Sezonda başrolde kimler olacak. Senaristler Başrol oyuncularını değiştirmedi. Yeni sezonda da Başrolde Surbhi Jyoti ve Karan Singh Grover yer alıyor. Hatta dizinin çekimlerine başlandı bile.

Zor Sevda 2 Geliyor?
Qubool Hai Zor Sevda 

Geçtiğimiz günlerde Surbhi Jyoti instagram hesabında dizinin çekimlerinden karelerde paylaştı. Bu arada Surbhi Jyoti yer aldığı tehlikeli sahnede dublör de kullanmadı. Bu habere kimler sevindi. Yorum kısmında görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın. Devoleena Bhattacharjee neden ağladı?

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!