Hint Magazin Öne Çıkan

Devoleena Bhattacharjee neden ağladı?

Devoleena Bhattacharjee neden ağladı?

Masumun gopisi Devoleena Bhattacharjee sosyal medyada neden ağladı? Kimi ifşa etti. Bütün detaylar.

Rahmetli oyuncu Divya Bhatnagar’ın yakın arkadaşı olan Devoleena Bhattacharjee onun COVID-19 nedeniyle öldüğüne şaşırdı. Ve  oyuncu, Divya’nın kocası Gagan Sethi’yi ifşa etti. Saath Nibhaana Saathiya oyuncusu, onu Divya’ya karşı aile içi şiddet göstermekle ve hayatını cehenneme çevirmekle suçladı. Sanaya Irani’yi ne korkuttu?

Devoleena, “dolandırıcıların” ve ucuz insanların birçok kimliği olduğunu söyledi. Sosyal medyada 2. bir video yayınlayan oyuncu ” neymiş arkadaşım bir ünlü olduğu için onun üzerinden prim yapmaya çalışıyormuşum. Takipçi kazanmaya çalışıyormuş. Ben söylediğim her sözün arkasındayım elimde kanıtlarım da var.

Onu hiç birşey anlatmasın diye tehdit ettiniz. Elimde kayınvalidesi ile olan ses kayıtları var. Ona atılan tüm mesajlar elimde. Divya gerçek yüzünüzü anlatmakta çok geç kalmıştı. Sizin gerçek niyetinizi öğrenmesine rağmen bir gün düzeleceğiniz umudu ile evliliğini sürdürdü. Ama siz düzelmediniz.

Arkadaşını unut,

o da sana karşı. Karın Divya’yı kız arkadaşların hakkında uyaran oydu. Bu camiaya girmek için Divya gibi masum birini kullandı. Ona daha evlendiğinizin 3. günü eziyet etmeye başladın. Kemerle dövdün onu. Saldırdın ona. Ellerine bacaklarına öyle vurdun ki bunlarla ilgili çok fazla resim var elimde. Ben sadece 1 tane paylaştım. Vansh Sayani Kimdir? Masum’daki çocuk oyuncu.

Divya’nın babası öldükten sonra ailesine gitmesine izin vermedin. Onu odaya kilitledin ve ona karşı olan kötü davranışları hakkında birine bir şey söylersen kardeşi Dev’i öldüreceğini söyleyerek onu tehdit ettin.  Sen bir suçlusun.”Kız arkadaşlarınla ​​tatil yapmayı planlıyordun, değil mi? buna ne dersin? Sohbetlerinizi halka açık paylaşayım mı? Kız arkadaşların Divya ile tüm mesajları paylaştı ve onunla da telefonda konuştu.“Yakında Divya’nın telefon kayıtlarını annenle ve seninle paylaşacağım.

Merak etme, seni tek tek ifşa edeceğim. Divyanın kardeşi Dev onu bir veya iki gün içinde yükleyecek. Zaten 10 yıl hapis cezasına çarptırıldın ve  kaçıyorsun, ama hepimiz müebbet hapis almak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Eğer haklı olduğunu düşünüyorsan hadi mahkemeye gidip orada savaşalım Dehradun’dan neden kaçtın.

Devoleena Bhattacharjee neden ağladı?
Devoleena Bhattacharjee neden ağladı?

Gel ve kendini haklı çıkar. Sence Divya bize her şeyi anlattı mı? Hayır. Çünkü seni hemen parmaklıkların arkasına koyacağımızı biliyordu. Sana zaman veriyordu çünkü seni kendi başına ifşa etmek istiyordu çünkü senin onun için doğru seçim olmadığını söylediklerinde kimseyi dinlemediği için suçluydu. Senin sahte ağına düştü. Gerçekte o COVID yüzünden öldü ama ona yaptığınız şiddet görmezlikten gelinemez. 

Divya maalesef şuan aramızda değil. Ama bu Gagan Sethi gibi suçlu bir kişiye serbestçe dolaşıp bir sonraki kişinin hayatını mahvetme hakkını vermiyor. Böyle insanlara karşı gerçekten katı bir tavrımız olmalı” dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!