Hint Magazin Öne Çıkan

Manish Goplani neler yaptığını anlattı

Manish Goplani neler yaptığını anlattı

Yakışıklı oyuncu: “Jaipur’da mahsur kalmaktan, davul çalmaktan ve bahçıvanlık yapmaktan çok memnunum.” dedi.

Aşk Bir Rüya’nın Bihaan’ı Manish Goplani, şimdilerde Pink City’deki ailesiyle vakit geçiriyor. Manish Goplani “ailem ile neredeyse iki ay geçirdim ve onlarla olmayı ne kadar özlediğimi anladım” dedi. Bepannah Pyaar oyuncusu Manish Goplani Holi’yi ailesiyle kutlamak için Jaipur’a gelmişti. Ama kitlenme nedeni ile geri dönemedi. Oyuncu ailesinin yanında kaldığı için mutlu. Eğer Mumbai’de tek başıma kalsaydım ne yapardım bilmiyorum ”dedi.

Beş yıl önce oyunculuk kariyerine devam etmek için Mumbai’ye taşındığından beri, ailesinin evinde hiç bu kadar uzan kalmamış. Manish Goplani şöyle dedi; “Çalışma programım nedeniyle ailemle 10 gün bazen 15 gün zaman geçirebiliyordum. Bu kilitlenme sırasında, ise onların benim için yaptığı en küçük şeyleri bile takdir etmeye başladım.” Dedi. 

Manish Goplani neler yaptığını anlattı.
Manish Goplani neler yaptığını anlattı.

Manish evde neler yaptığını da anlattı: “ben mutfakta anneme yardım ediyorum. Bazen sette çekim yaptığım zamanları özlüyorum. Ama enerjimi atmak için burada bahçeyle uğraşıyorum, kitap okuyor ve davul çalıyorum.” Dedi. Swaragini Bıçak Sırtı oyuncularından kötü haber.

Manish Goplani şuan ne yapıyor? kolej günlerinde neler yapıyordu?

Manish Goplani’nin kolej günlerinde davul çaldığını neredeyse bilmeyen yok. Ve dışarı çıkma yasağı sayesinde davul çalmaya geri döndü. Ayrıca her gün güne bitkilerini sulayarak ve arabasını yıkayarak başladığını da paylaştı. Manish Goplani:  “Beni doğaya yaklaştırdığı için bahçeciliği seviyorum. Ayrıca, bir araba aşığıyım ve arabamı her gün temizlemeyi seviyorum,” dedi.

Herkes de olduğu gibi sokağa çıkma yasağı, Thapki Pyaar Ki oyuncusu için de bazı planların iptal edilmesine neden oldu. Bir aile işi için Ahmedabad’a gitmeyi ve daha sonra arkadaşları ile Ladakh’a gitmeyi planlamıştı. Ancak tüm planları iptal etmek zorunda kaldı. Manish ayrıca sektörden arkadaşlarıyla, özellikle de Thapki pyar ki Aşk bir rüya ekibiyle, özelliklede Jigyasa Singh ile hala görüşmeye, konuşmaya devam ediyor. Beintehaa Benimsin oyuncusu Preetika Rao neden çok mutlu?

Manish Goplani iş cephesinde neler yapıyor?

İş cephesinde, oyuncuya yakın zamanda bir TV şovu teklif edildi, ancak bunu kabul edip etmeyeceğinden emin değil. “Dışarı çıkamadığımız için, evimden sahneleri kaydetmem ve onlara göndermem istendi. Ama Jaipur’da uygun ekipmanım yok. Hala teklifi düşünüyorum” dedi.

Yorum Bırakın