Öne Çıkan Yabancı Oyuncular

Nanuka Stambolishvili kimdir?

Nanuka Stambolishvili kimdir?

Kanal 7 Emanet dizisinde’ki Seher karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu diziden aniden ayrılınca Yaman karakterini canlandıran Halil İbrahim Ceyhan’a Seher karakteri ile eşlik etmesi için diziye Nana Stambolishvili dahil edildi. Ve oyuncunun kim olduğu merak konusu oldu.

Nana Stambolishvili’nin tam adı Nana Nanuka Stambolishvili dır. 

Mesleği: model, tasarımcı, dansçı ve oyuncu

Kendisine ait Kartveli Nana isimli giysi markası var.

Aslen Batum’lu olan oyuncu Yaşamanı da orada sürdürmekte. Oyuncu bir çok şarkı videosunda yeraldı.

12 Şubat 2011 tarihinden ‘Lasha Mgeladze’ ile evlindi. Eşi ile Kapadokya’da dans grubun turneye çıktığında tanıştı. Eşi onu ilk olarak sahnede dans ederken görmüş. Ve kısa süre sonra evlenmişler. Nana Sosyal medyada Twitter, TikTok, Instagram ve Facebook platformlarını aktif olarak kullanıyor.

Nanuka Stambolishvili kimdir?
Nanuka Stambolishvili kimdir?

Güzel oyuncu uzun boyu ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ama oyuncunun boyu, kilosu gibi bilgilere ulaşılamıyor. Yaşı 32

Yeni şeyler aramayı seven ve zorluklardan korkmayan oyuncu Muhasebe ve vergilendirme alanında lisans derecesi ve finans bankacılık alanında yüksek lisans derecesi ile mezun oldu. Gezmeyi çok seviyor. Nana’ ya göre her ülke kendine göre çekici, güzel ve akılda kalıcı. En uzun kaldığı tek şehrin ise İstanbul’muş.

Tek amacı iyi bir insan olmak olan oyuncu ailesi ve kendisi için faydalı olan şeyler yapmayı seviyor. Planlı hareket etmeyi ise hiç sevmiyor. Hayatın akışına göre hareket ediyor. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!