Hint Magazin Öne Çıkan

Madhubala 2 çekilecek mi?

Madhubala 2 çekilecek mi?


Kanal 7 ekranlarında yalancı bahar adı ile izleyicileri ile buluşan hint dizisi Madhubala çok sevildi.


Ve Yalancı Bahar hayranları bu dizinin ikinci sezonunun çekilmesini çok istiyor.
Peki gerçekten Madhubala 2 yani Yalancı Bahar 2 çekilecek mi? Evet geçtiğimiz aylarda Madhubala 2’nin çekilmesi düşünülmüştü. Ve Yalancı Bahar hint dizisin başrol oyuncularına eğer Madhubala 2 çekilirse rol alırmısınız diye sorulmuştu. Bu soruya dizide Arkey Rishabh Kundra karakterini canlandıran hintli oyuncu Vivian Dsena tabiki Yalancı Bahar 2 çekilir ve bana teklif gelirse rol almak isterim. Ama önce seneryoyu okumam lazım demişti.  Yani yeşil ışık yakmıştı. Drashti Dhami de dizinin 2. Sezonunda yeralmaya sıcak bakıyor.Vivian Dsena’nın hangi dizisi kanal 7’de yayınlanacak?

Madhubala 2 çekilecek mi?
Drasti Dhami Vivian Dsena

Ama şuan malesef Madhubala Yalancı Bahar 2’nin çekimlerinin başladığına yada kesin çekileceğine dair bilgi yok. Yalancı Bahar hayranları dizinin 2. Sezonun çekilmesini çok istiyor ama malesef gündemde böyle bir haber yok. Saath Nibhaana Saathiya Masum Oyuncularının Eşleri Sevgilileri

Eğer Yalancı Bahar hint dizisinin 2. Sezonunun çekilmesini istiyorsanız videoyu beğenerek ve yorum yaparak bunu göstere bilirsiniz. Ne kadar çok istek olursa yapımcılar da buna göre çekip çekmeyeceklerine karar verirler. Diğer yabancı ülkelerdeki Madhubala hayranları da dizinin 2. Sezonunun cekilmesi için dikkat çekmeye çalışıyor.

Yorum Bırakın