Hint Magazin Öne Çıkan

Helly Shah nereye gitti?

Helly Shah nereye gitti?


Swaragini Jodein Rishton Ke Sur, Bıçak Sırtı hint dizisinin Swarası Helly Shah şuanda Ishq Mein Marjawan 2 de rol alıyor.


Swaragini Jodein Rishton Ke Sur Türkçe adı ile Bıçak Sırtı hint dizisinde Swara karakterini canlandıran Helly Shah şuanda Ishq Mein Marjawan 2 de rol alıyor. Ve oyuncu geçtiğimiz günlerde başından geçen olayları anlattı ve rahatsızlığını dile getirdi.


Ülke çapındaki tecrit hafifledikten sonra Ahmedabad’a en son gittiğimde endişeli değildim. Ancak Gucerat Yeni Yılı’nda ailemle birlikte olmak için Mumbai’den uçak yolculuğu yapmak zorunda kaldığımda durum farklıydı ”dedi. Pooja Welling kimdir?

Helly Shah nereye gitti?
Helly Shah nereye gitti?
Gujarati Yeni Yılında ailemle Ahmedabad’da olmak

için Mumbai’den uçtum 2-3 gün izin almak istememe rağmen Ishq Mein Marjawan 2 için çekim yaptığım için bu mümkün olmadı. Diwali’yi ailemle görüntülü kutladım ve günün ilerleyen saatlerinde yakın arkadaşlarımla kutladım. Ertesi gün, Mumbai’den Ahmedabad’a gitmek için sabah erkenden bir uçağa bindim. Aslında havalimanının kalabalık olduğunu görünce şaşırdım. Bununla dışındaki, can sıkıcı durum ise, insanların sosyal mesafeyi korumamaları ve güvenlik önlemlerini ihlal etmeleriydi. Yapabileceğimiz en kötü şey, düzgün bir maske takmaktır bunu bile yapmayanlar vardı. Salgından önce hijyen konusunda titiz biriydim. Ama şimdi bu durum bende bir kıt daha fazla. Seyahat ederken tüm güvenlik önlemlerimi aldım, maskemi taktım ve koltuğumu, su şişemi ve çanta saplarımı sık sık dezenfekte ettim. Devoleena Bhattacharjee nere üzüldü.


‘Yaptığım TV şovundan memnunum. Gujarati filmlerinde çalışmayı da dört gözle bekliyorum. İyi Gujarati filmlerinin bir parçası olmayı çok isterim.” dedi.

Yorum Bırakın