Hint Magazin Öne Çıkan

Pratyusha Banerjee Neden Öldü.

İkimizin Yerine Balika Vadhu da anandi karakterini canlandıran oyuncu pratyusha banerjee neden öldü?

Pratyusha Banerjee Neden Öldü. Balika vadhu ikimizin yerine oyuncusu Pratyusha Banerjee anandı hayatına son verdi. Peki neden? 

Bilindiği üzere oyuncu Balika vadhu ikimizin yerine dizisindeki anandı karakteri ile popüler oldu. Daha sonra ise ajans sahibi Rahul Raj singh ile sevgili oldular. İlk zamanlar sevgili olduklarını gizlediler. Çünkü Rahul Raj singh’in hâli hazırda 5 senelik bir ilişkisi zaten vardı. Bir süre iki kızı birden idare etti. Ama bu uzun sürmedi.

Pratyusha banerjee
Pratyusha banerjee

Rahullun sevgilisi Saloni Sharma rahulun Pratyusha Banerjee ile sevgili olduğunu öğrendi. Ve ruhuldan ayrıldı. Bazı sebeblerden dolayı Pratyusha Banerjee’ye saldırdığınıda kabul etti. 10 ay beraberlikleri sürdü rahul ve Pratyusha çiftinin. Bu 10 ay içinde beraber aynı evi paylaştılar. Ama aralarında sorunlar vardı. Bir cuma günü güzel oyuncu kendisini sevgilisi ile kaldığı evin tavan arasında asmış olarak bulundu. Pratyusha banerjee neden öldü konusunda bilgi vermeye devam ediyoruz okumaya devam edin.

Polisler derin bir araştırma yaptı ve güzel oyuncunun ölmeden önceki telefon konuşmalarının dökümanını  çıkarttı.

Böylece herşey anlaşılmış oldu. Güzel oyuncu en son sevgilisi Rahul Raj singh ile konuşmuştu. Hamile olduğunu. Mumbaiye kendisini satmak için gelmediğini evlenmeleri gerektiğini söylüyordu.Rahul ise çocuğu kabul etmiyor evlenmekte istemiyordu. Pratyusha Banerjee’yi intihara sürükleyecek şeyler söylüyordu.  Bütün bu konuşmalardan sonra polis Pratyusha Banerjee’nin sevgilisi Rahul Raj singh’i içeri aldılar. Ama Rahul Raj singh kefaleti ödeyip çıktı.

Pratyusha Banerjee sevenlerini, ailesini yasa boğdu.

Hepsi bu kadarda değil. Güzel oyuncunun ölümünden parasal konuda rad sağlamayada çalıştı sevgilisi. Sahte göz yaşları, anandinin hayatı hakkında kitap yazma düşünceleri ve benzeri şeyler ile. Bu davranışları her zaman büyük tepki aldı. Son olarak ise Rahul Raj singh Pratyusha Banerjee’ye son darbeyide böyle vurdu. Nasıl mı?

Pratyusha Banerjee’nin Erkek arkadaşı Rahul Raj Singh Saloni Sharma ile evlendi. 

Evet yanlış duymadınız. Pratyusha Banerjee’nin Erkek arkadaşı Rahul Raj Singh Saloni Sharma ile evlendi. Pratyusha Banerjee  Hint televizyonunun en tanınmış  yüzlerinden biriydi. Ancak oyuncu, hayatına son vererek herkesi şok etti. Bunun nedeni onun erkek arkadaşı, Rahul Raj Singh ile ilgili sorunları olduğu tespit edildi. Genç güzel oyuncu hamileydi ve sevgilisi Rahul ile evlenmek istiyordu olmadı. Güzel oyuncunun hayata veda etmesinden bir yıl sonra, Rahul Saloni Sharma’yı   görmeye devam etti. Ve tekrar ilişkileri başladı. Beraber tatillere çıktılar. Çok geçmeden ikili evlendi. Olan Pratyusha Banerjee’ye oldu.

İkili düğün günü şöyle dediler. Bugün bu hayırlı günde, birbirimizle evlendik biz birbirimizi sevdik. Birbirimize beraberlik ve bolca eğlenceli hayat vaat ettik! Lütfen bize tüm kutsamalarınızı ve sevginizi verin, hayatımıza evli olarak devam edeceğimiz bu gün bize iyi dileklerinizi yollayın. Çift düğünlerini orta seviyeli bir sarayda yaptı. Arkadaşları ve aileleri içinde bir koktey düzenlediler. Evet arkadaşlar bütün bu yaşananlardan sonra siz neler söylemek istersiniz?

Yorum Bırakın