Koreli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Blackpink Rose Kimdir?

Blackpink Rose Kimdir?

K-pop şarkıcısı Blackpink Rose’nin yaşı, boyu, kilosu, gerçek adı, sevdiği sevmediği şeyler ve hakkında daha fazla bilgi.

Blackpink Rose 11 Şubat 1997’de Auckland , Yeni Zelanda’da doğdu. Burcu kova yaşı ise 2020 tarihine göre 23. 

Boyu: 1.68 cm 

Kilosu: 44 kg

Kan gurubu B

Doğum Yeri: Auckland , Yeni Zelanda

Doğum Adı: Park Chae Young (박채영)

İngilizce Adı: Roseanne Park

Alice adında bir ablası var. Rose 2012’de Kore’ye geri döndü. Blackpink Rose  Avustralya’daki YG seçmelerinde birinci oldu. İlk çıkışından önce Rose Avustralya’da bir amigo kızdı. Blackpink Rose küçükken Avustralya’daki kiliselerde şarkı söyleyen korolara da katılmış.

Rose, 30 milyon takipçisi ile Instagram’da en çok takip edilen üçüncü K-pop idolüdür ve müzik video çekimlerinden sık sık kamera arkası çekimlerine kadar bir çok video ve görüntüyü takipçileri ile paylaşıyor. Vishal Singh Saath Nibhaana Saathiya 2 yani Masum 2’de Jigar Modi karakterini canlandıracak mı?

Blackpink Rose Kimdir?
Blackpink Rose Kimdir?

Blackpink Rose eşsiz sesi ve ince beliyle tanınır. Stilisti pantolon bedeninin 24 yani 0 beden olduğunu söyledi.Rose “Blackpink’in Tanrıçası” olarak bilinir. Korece, İngilizce ve Japonca biliyor. Piyano çalmayı, gitar çalmayı ve resim yapmayı seviyor.

Ayrıca Blackpink Rose Solaktır. En sevdiği yemek Kimchi yani bir çeşit yöresel Kore yemeği. Ayrıca biber ve mango yemeyide seviyor. En nefret ettiği yiyecek ise avakado. Tabi Avakadodan nefret etsede New York’tan aldığı bir avokado peluş oyuncağı var. Siddhart Shukla hangi yanlışı düzeltti?

Güzel oyuncu kendisine şaka yapılmasını hiç sevmiyor. Çok kırılgan bir yapıya sahip bu yüzden hemen ağlayabiliyor. Kimse ona bakmazken parmaklarını ısırma alışkanlığı var. Rosé’nin turuncu anlamına gelen 주황 이 (Joo-hwang) adında bir evcil hayvanı var. (Köpeği var)

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!