Hint Magazin Öne Çıkan

Yaralı kalbim yayından kalkacak mı? 

Yaralı kalbim yayından kalkacak mı? Saati neden değişti?

Hint dizi severlerin merakla beklediği yeni hint dizisi Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim’in yayın saati neden değişti? Yaralı kalbim yayından kalkacak mı?


Kanal 7 izleyicisi ile buluşturduğu hint dizileri ile izleyici kitlesini arttırdı. Kanal 7’nin yeni hint dizilerinden biri olan Yaralı Kalbim’in yayın saati’nin değişmesi ise izleyiciyi üzdü. Peki kanal 7 bu kararı neden aldı. Yaralı kalbim hint dizisi yayınlandığı ilk günler oldukça rağbet görmüştü. 

Son zamanlarda ise Yaralı Kalbim hint dizisinin reytingleri düştü. İlk 20 dizi arasına bile giremeyen Yaralı Kalbim dizisi için yönetim bir karar aldı ve dizinin yayın saatini değiştirdi. Divyanka Tripathi aşk hikayesi.


Çünkü Masum hint dizisi hatta Tatlı Bela bir kaç kez verilmesine rağmen Yaralı Kalbim’den daha çok izlenim aldı. Böyle oluncaya tatlı bela dizi ile yaralı kalbim hint dizisi bir nevi yer değiştirmiş oldu. Peki Yaralı Kalbim yayından kalkacak mı? Kanal 7 genelde tutulmayan dizilerinin saatini değiştiriyor ve hatırlarsanız Zor Sevda hint dizisinin de yayın saati değişmişti. Buna rağmen reytingler düşmeye devam edince dizi yayından kaldırıldı. 


Umarız böyle bir son Yaralı Kalbim hint dizisinin başına gelmez. Ama reytingler düşmeye devam ederse Yaralı Kalbim hint dizisi’nin yayından kalkması kaçınılmaz olur. Gurmeet Choudhary aşık mı?


Umarız böyle bir son Yaralı Kalbim hint dizisinin başına gelmez. Ama reytingler düşmeye devam ederse Yaralı Kalbim hint dizisi’nin yayından kalkması kaçınılmaz olur. 

Yorum Bırakın