Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary Yaralı Kalbimi bırakıyor mu?

Gurmeet Choudhary Yaralı Kalbimi bırakıyor mu?Star One kanalının kendisini Star Desh olarak yeniden konumlandırmasıyla birlikte, sevilen hint dizisi Geet Hui Sabse Parayi hakkında dizinin biteceği yada kaldırılacağı konusunda söylentiler çıktı. Hatta Yaralı kalbim’i Gurmeet Choudhary’in bırakacağı bile söylendi. Bu taleplerin doğruluğunu teyit etmek için yakışıklı oyuncu gurmeet ile iletişime geçildi. 

Gurmeet bu konuda şöyle söyledi: “Evet biliyorum. Ben bile son birkaç aydır gösterinin önümüzdeki ay biteceğini duyuyorum. Aslında dizinin biteceğini duyunca birkaç teklifi çoktan kabul etim. Bazı teklifler için çalışmalar yaptım ama bazılarını geri çevirmek zorunda kaldım. Çünkü ara ara Geet dizisi için çekim yapmaya devam etmem gerekiyordu. Yani Geet hui sabse parayi yaralı kalbimi yarı yolda bırakmak istemiyorum.” Tutku hint dizisi konusu oyuncuları.

Gurmeet Choudhary Yaralı Kalbimi bırakıyor mu?
Gurmeet Choudhary Yaralı Kalbimi bırakıyor mu?Gurmeet’in gösteriye olan bağlılığı gerçekten cesaret verici. Ancak, tüm yeni iş taahhütleriyle nedeni ile Yaralı kalbimden ayrılmayı düşünmüşmüydü?

Gurmeet Choudhary şöyle dedi: “Geet Hui Sabse Parayi bebeğim gibi. Gösteriye kalbimi ve ruhumu verdim. Yarısında ayrılmayı düşünemiyorum bile. Bunu yapamam. Hayranlarımı hayal kırıklığına uğratmam. Şuanki konumumu hayranlarıma borçluyum. Bunu onlara yapamam.” Avinash Sachdev ve Shalmalee Desai neler yapıyor? Yani sonuç olarak Gurmeet Choudhary Yaralı Kalbimi yarı yolda bırakmadı. Gurmeet hayranlarının duygularına gerçekten önem veren çok değerli bir oyuncu. 

Yorum Bırakın