Hint Magazin Öne Çıkan

Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya’nın aşk hikayesi

Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya’nın aşk hikayesiYeh Hai Mohabbatein Sev Yeter hint dizisinde Ishita ve Abhishek karakterlerini canlandıran iki oyuncu ile özel röportaj Divyanka Tripathi “Evet eşim vivek’in telefonunu karıştırdım.”İnsanlar kitlenme sebebi ile sürekli yan yana olmak zorunda kaldı. Böyle olunca da tartışmalar kaçınılmaz oluyor. Vivek ile senin içinde durum aynımıydı?

Divyanka: “Aslında Vivek ve ben evlenmeden önce evliliğin çeşitli yönlerini tartışmıştık. Bazı büyük zorlukların ortaya çıkacağını biliyorduk ve bunu bile bile de kabul ettik. Evet, evlilik öncesi dönemde birbirimizi anlamak kolay değildi ama zamanla bir bağ kurmayı başardık. Kilitlemeye gelince, bizim için zor olmadığını düşünüyorum.  Bunun nedeni büyük ölçüde hiçbir iş bölümü yapmamış olmamızdır.  Seninle konuşurken Vivek benim için kahve yaptı.  O Meşgul olduğunda ise onu rahatlatmak için ne yapmam gerekiyorsa onu yapacağım. Yani yardımlaşıyoruz ve şimdilik bir sorunumuz yok.”Vivek’i ilk ne zaman ve nerede gördünüz?  Ve onun hakkında ilk izleniminiz neydi?


Divyanka:”Sev Yeter yani Yeh Hai Mohabbatein setine gelmiştim. Bacağımda o gün kırık vardı. Ve Vivek Ekta Kapoor için çekim yapıyordu. Vivek’i oldukça ağır başlı bir adam olarak tanıdım. Onu çok yakışıklı buldum aslında ve bir çok kızın ona aşık olabileceğini düşündüm. Bende bir kıvılcım olmadı ama evlendikten sonra birbirimize daha çok aşık olduk diyebilirim.”
Vivek hayatınıza girmeden önce kişisel hayatınızda inişler ve çıkışlar yaşadınız. (yani önceki sevgilim ile yaşadığınız sorunlar sizin incinmeniz gibi durumlar) Tüm bu düşünceleri ortadan kaldırmada Vivek ne kadar katkıda bulundu?


Divyanka:”hayatıma girmeden önce hayatımdan hiçbir şey olmadığını söylesem yeterli olur mu? Bana her türlü desteği verdi. Dostluğumuz o kadar güçlü ki onunla her şeyi paylaşabilirim.”Yani Vivek’in tüm acı hatıralarınızı sildiğini mi söylüyorsunuz?


 Evet kesinlikle. Ara sıra yaptığınız küçük tartışmalarınız  oluyor mu?Divyanka:”Hangi ilişki olmazki bunlar? Ama ikimizde birbirimizi ikna edebiliyoruz. İlk başta katılmasamda konuşarak beni ikna edebiliyor. Ne kadar evli bir çift olsakta bazen birbirimize zaman veriyoruz. Kişisel ihtiyaçlarımız için. Yani bazen karşınızdakini biraz yalnız bırakmanız gerekir. Birbirimize zaman da ayırıyoruz ve bazen bilinçli, kasıtlı bir karar alarak birbirimizi yalnızda bırakıyoruz. Bunun dışında zaman buldukça kendimizi kitap okumaya veriyoruz. Vivek de kendisi için içerik üretmeye çalışıyor. Yani bazen birbirinizle konuşmamak iyi oluyor.”Birbirinize ne kadar güveniyorsunuz? Zaman zaman birbirinizin telefonunu kontrol edermisiniz?  


Divyanka:”Bu güvenle ve deneyimlerle alakalı. İlk iki ya da üç yıl içinde, şüphelerim vardı. Dürüst olmak gerekirse evet Vivek’in telefonlarını karıştırdım. Ama yanılmışım düşündüğüm gibi birşey yoktu. Vivek de karıştırdığımın farkındaydı. Ama zamanla bunların üstesinden geldik. Ve aramızı kimsenin bozamanyacağını anladık. Artık birbirimize güvenimiz tam.Vivek de neyi değiştirmek isteridin? 


Acımasız dürüstlüğünü. Giydiğiniz kıyafet beyenmediğinde bu üzücü oluyor. Beğenmediğini anladığımda gidip değiştiriyorum. Vivek sizde neyi değiştirmek isterdi?


Çabuk incinmemi. Ben çok hassasım  Vivek ile en romantik kaçamağınız nerede oldu?  


Maldivler de. Plajlar son derece egzotik. İtalya’daki tatilimiz bile bunun yanında sönük kaldı. Yaralı Kalbim baştan sona özet.

Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya'nın aşk hikayesi
Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya’nın aşk hikayesi
Vivek’e soruluyor. Divyankanın telefonunuzu karıştırdığı nasıl anladınız?


Vivek: “Yüzünden anladım diyebilirim. Şöyle örnek vereyim. Babam evde yokken ondan izinsiz arabası ile turlayıp eve döndüğümde babam onun arabasını aldığımı nasıl anladıysa divyankanın telefonumu karıştırdığı I öyle anladım. Yüzünden anlaşılıyordu.”Siz divyankaya güveniyormusunuz? 


Vivek şöyle diyor: “bir oyuncu ile evliyim. Oyuncular bir şekilde bireyleri gizlemeyi becerir. Onu çözmek için zaman harcamam gerektiğini biliyordum. Ama güvenimi sarsacak hiç birşey yapmadı. Ona güveniyorum.” Jennifer Winget kimdir?


Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya aşk hikayesi devamı


Birbiriniz için alışveriş yaparmısınız?  


Vivek: “Hem onun için hem de kendim için alışveriş yapıyorum, ama o benim için alışveriş yapmıyor.” Divyanka: “Ben çok alışveriş yapan biri değilim. İkimiz birlikte birşeyler almaya gittiğimizde bile, vivek benim için çabucak birşeyler seçiyor ve her şey oldukça çabuk olup bitiyor.”Vivek: “Dubai alışveriş merkezlerinde, seçtiğiniz kıyafetleri taşımanıza eşlik eden ve hatta doğru beden ve doğru kıyafeti seçmenize yardımcı olan adamlar varya işte alışverişe çıktığımızda aynı onlar gibiyim.”  

Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya’nın aşk hikayesi

Birbirinizden ne zaman çok uzak kalmanız gerekti?


Divyanka şöyle diyor: “Avustralya’da ‘Yeh Hai Mohabbatein’ Sev Yeter için çekim yaptığımda.”
Birbirinize taktığınız takma isimler varmı?


Vivek: “evet birbirimize bebek diyoruz.”Divyanka sizin acımasız şekilde dürüst olduğunuzu söyledi?


Vivek: “evet divyanka bu konuda insanların duygularına saygı duymam gerektiğini söylüyor. Elbise konusunda da öyle. O kıyafeti ben beğenmeye bilirim ama onun için birşey ifade ediyor olabilir. Aslında Divyanka’ya hak veriyorum. Ve bu konuda kendimi değiştirmeye çalışıyorum.” Dedi.

Yorum Bırakın