Hint Magazin Öne Çıkan

Sidharth Shukla evlendi mi?

Sidharth Shukla evlendi mi?

Oyuncu ne ödülü aldı.


Sidharth Shukla ve Shehnaaz 2021’in En iyi sosyal medya çifti ödülünü kazandı.


Sidharth Shukla, “#SidNaaz hastag’ı ile Yılın en iyi sosyal medya çifti Ödülü’nü kazandığı için herkese çok teşekkür etti. Bize bu kadar çok sevgi gösterdiğiniz için hepinize teşekkürler.  Gerçekten bu çok şey ifade ediyor. Maalesef Shehnaaz şu anda burada değil.  Kanada’da.  Ama bu ödül için gerçekten çok mutlu olacağına eminim. ” dedi. Barun Sobti‘nin yeni dizisi.


 Hayranları sürekli olarak Sidharth Shukla ve Shehnaaz Gill’i teşfik ediyor.  Gerçekten bir çift olmalarını istiyorlar. Shehnaaz, Sidharth’a olan sevgisini açıkça itiraf ederken, Sidharth ise her zaman sadece arkadaş olduklarını savundu.  Birkaç gün önce, bazı hayranları Shehnaaz ve Sidharth’ın karı koca olarak poz veren fotoğrafını düzenlemişti. Bu da oyuncu Sidharh’ın, evli olmadığını açıklamasına sebeb olmuştu. Bir Garip Aşk oyuncuları bir arada.

Sidharth Shukla evlendi mi?
Sidharth Shukla evlendi mi?


Oyuncu Sidharth Shukla ikimizin yerine Balika Vadhu da shiv karakterini canlandırmıştı. Oyuncu bigg boss 13 yarışmasında ise birinci oldu. Şuan yeni bir dizisi olmayan oyuncu en son bir kaç müzik videosunda ve reklamlarda yer aldı.

Yorum Bırakın