Hint Magazin Öne Çıkan

Yaralı Kalbim oyuncusundan kötü haber

Yaralı Kalbim oyuncusundan kötü haber.Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim hint dizisinin hayranları için kötü bir haber var! Dizide rol alan oyunculardan biri diziden ayrılıyor. Diziden ayrılacak olan kişi Geet karakterini canlandıran Drashti Dhami ve Maan karakterlerini canlandıran Gurmeet choudhary değil. Ama dizide onlar kadar önemli olan bir karakter. Yaralı Kalbim’de Dev karakterini canlandıran Abhinav Shukla diziden ayrıldı.


Zaten oyuncu dizide bir kaç bölüm görünmemeye basladığında bu şüphe uyandırdı. Dizi bir süre geet ve Maan karakteri üzerinden yürüdü. Daha sonra ise diziye iki yeni oyuncu girişi oldu. Bunlardan biri Maan karakterinin kız kardeşi Anwesha diğeri ise naintara karakterinin erkek kardeşi Anjun.Abhinav Shukla ile iletişime geçildiğinde diziden çoktan ayrıldığını doğruladı. Abhinav “yaralı kalbim’den mutlu bir şekilde ayrıldım. Çünkü yapımcılar bana zorluk çıkarmadı. Her hangi bir tartışma olmadan güzel bir şekilde diziyi bıraktım” dedi. Avinash Sachdev ve Shalmalee Desai neler yapıyor?Aktörün diziden ayrılmasındaki en önemli neden dizinin başında Dev karakterinin daha çok diyaloğunun olması ama dizi ilerledikçe karakterinin sönük kalması.

Yaralı Kalbim oyuncusundan kötü haber.
Yaralı Kalbim oyuncusundan kötü haber.

Yaralı kalbimde Dev’in kız arkadaşı olan Meera da diziden ayrılma kararı aldı. Ama Meera karakterini canlandıran Perneet Chauhan Abhinav Shukla gibi bir açıklama yapmayı reddetti. Barun Sobti‘nin yeni dizisi Kayıp Taş.Peki Dev karakteri Yaralı Kalbim de hiç mi olmayacak?

Yani Abhinav shukla diziyi bıraktığı için Dev karakteri artık dizide görülmeyecek mi? Abhinav Shukla’dan sonra Dev Karakterini Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir dizisinde Varad niranjan agnihotri karakterini canlandıran Samir Sharma canlandıracak. Oyuncu Tatlı belada Avinash Sachdev ve Shrenu Parikh ile birlikte rol almıştı. Ama Meera karakteri diziye tekrar giriş yapmayacak.

Yorum Bırakın