Hint Dizileri Öne Çıkan

Barun Sobti’nin yeni dizisi Tüm bölüm özeti

Barun Sobti’nin yeni dizisi Tüm bölüm özeti


Bir garip aşk Ipkknd’un Arnav Singh Raizadası’nı bu kısa Web dizisinde çok farklı bir rolde görüyoruz. yakışıklı oyuncu Web dizilerinde başarıyı yakaladı. Umarız yeni dizilerde yer almaya devam eder. 


Barun sobti’nin yeni dizisi The Missing Stone de

1. Bölümden 5. Bölüme kadar neler oluyor. 


The Missing Stone bir web dizisidir. Kayıp Taş Web dizisi 25 Aralık 2020’de MX Player’da yayınlandı. Barun Sobti ve Bidita Bag, Kayıp Taş web dizisinde başrolde yer alıyorlar. 


Dizi, Vishal Furia ve Alok Naik tarafından yönetiliyor. Yayın Tarihi: 25 Aralık, 2020 

Dili: Hintçe 

Ülke: Hindistan 

Başrol oyuncular: Barun Sobti ve Bidita Bag 

Barun Sobti dizide Sahir karakterink Bidita Çanta dizide Dhwani karakterini Rashi Mal dizide Payal karakterini canlandırıyor 


The Missing Stone Kayıp Taş ÖzetiDhwani ve Sahir çok mutlu birbirine aşık bir çift. En azından öyle görünüyor. Dhwani’nin kız kardeşi Payal, her yıl doğum günü için ayrıntılı bir sürpriz planlıyordur. Dhwani Bu senede kardeşinden güzel bir süpriz bekliyordur. Kardeşi onun için bir tesis de güzel bir hafta sonu ayarlamıştır. Her şey de Dhwani ve eşinin tesise gelmesi ile başlar.  Çok geçmeden Payal’in etrafta olmadığını farkederler. Romantik kaçış felakete dönüşmeye başlarmıştır, birbiri ardına ipuçları ortaya çıkmaya başlar. Biri tuzak mı kuruyor anlamaya çalışırlar. Ama her şey daha da kötüye gider. En sonunda bulmacanın tüm parçaları bir araya getirilir. 

Barun Sobti'nin yeni dizisi Tüm bölüm özeti
Barun Sobti’nin yeni dizisi Tüm bölüm özetiThe Missing Stone Kayıp taş 1. Bölüm


Dhwani ve Sahir, tecrit sırasında evde mahsur kalmıştır. Ama Dhwani, kocasının bir iş için bir günlüğüne uzağa gideceğini anladığında kocası ile gitmek ister. Ama doğun günü olduğu için kardeşinin kendisi için ayarladığı konaklama yerine gitmeye karar verirler. Kız kardeşi Payal’inde kendilerine katılması gerekiyordur ama ortalarda yoktur. Gece yarısı olur ama Payal’den hala haber yoktur. Dhwani endişelenmeye başlar. Sahir onu teselli etmeye çalışır ama Dhwani bir şeylerin ters gittiğini analar.  The Missing Stone Kayıp Taş 2. Bölüm 


Payal hala ortalarda yoktur. Dhwani ve Sahir en kötüsünü düşünmemek için çok uğraşıyorlar ama bütün ipuçları Payelin başına kötü birsey geldiğini gösteriyordur. Payal tesise bir hafta önce gelmiştir. Ve o andan sonra herşey değişti. Dhwani, kendi kız kardeşi hakkında bilmediği şeyler öğrenmeye başladı. Ama Payel hala ortalıkta yoktu.


Daha sonra Dhwani, Payal’den geciktiğini açıklayan bir mesaj alıyor.  Dhwani bu mesajdan sonra biraz rahatlıyor. Ancak aynı gece, tatil köyünün bakıcıları olan Somnath ve Hema ortalıktan kaybolur. Bakıcıların Payal ile bağlantısı ne? Tutku Beyhadh himt dizisi konusu.

Barun Sobti'nin yeni dizisi Tüm bölüm özeti
Barun Sobti’nin yeni dizisi Tüm bölüm özeti


The Missing Stone Kayıp Taş 3. Bölüm


Payal hala tatil köyüne gelmedi. Somnath ve Hema tatil köyünden kaçıyor.  Artık Dhwani, Payal’a korkunç bir şey olduğunu kesin olarak anladı. Ne pahasına olursa olsun gerçeği ortaya çıkarmaya karar verdi. Eğer ortada bir suç varsa mutlaka bir suçlu da vardır. Sadece Dhwani’nin zihnindeki kaosasu daha da büyüten geçmişten gelen çelişkili ayrıntılar birbiri ardına ortaya çıkar.  Kendi kız kardeşini aslında hiç tanımadığını anlayan Dhwani büyük şok yaşar. Dhwani artık gerçek ve yalan çizgilerinin bulanıklaştığı eşikte duruyordur.  The Missing Stone Kayıp Taş 4. bölümDhwani ve Sahir, çaresizlik ve kararlılık içinde onları gerçeğe yaklaştıracak bir plan tasarlar.  Ryan (PayPal’ın erkek arkadaşı)’nı tesise çağırırlar. O da olan biteni öğrenmek istiyordur ve tesise gelir. Üç kişi, gerçeği bulma umuduyla yüz yüze gelmek üzeredir. Payal’a ne olduğunu bilen sadece bir kişi vardır. Bu arada tesisten yani tatil köyünden kaçan Somnath ve Hema tesise bir sebeple geri döner. Somnath, Ryan ve Sahir. Her biri bir taraftan Dhwaniye birşeyler anlatır. Üç farklı anlatıya sahip üç adam. Peki hangisi suçlu. Şimdi herşey Dhwani’ye bağlı gerçeği o ortaya çıkaracak. Karanvir Bahra’dan haber.The Missing Stone Kayıp Taş 5. Bölüm


Dhwani, kız kardeşini öldürdüğünü düşündüğü kişiye silah doğrultur. Artık kız kardeşine ne olduğunu biliyordur ama onu sadece bir soru rahatsız ediyordur. Payal’i neden öldürmek istedi. Bunun cevabı Payal’in geçmişinde gizli. Bu Dhwani için de gizli bir geçmiş.  İnsanlar hiç bir zaman göründüğü gibi değildir. Dhwani nerden bilebilirdi en sevdiği iki kişi tarafından ihanete uğrayacağını. Buna rağmen Dhwani kız kardeşi ne yapmış olursa olsun bu şekilde ölmeyi hak etmedini düşündü. Dhwani, kız kardeşi için adaleti sağladı ama bedelini çok ağır ödedi.

Yorum Bırakın