Öne Çıkan Türk Diziler

Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu sevgili mi?

Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu sevgili mi?


Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet’de Yaman karakterini canlandıran Halil İbrahim Ceyhan ile Seher karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu geçtiğimiz günlerde  kameralara el ele yakalandı. Çift zaten hayranları tarafından birbirlerine yakıştırılıyordu. İki oyuncunun el ele görüntüleri basına yansıyınca dizi aşkı gerçek mi oldu? dedirtti. Paras Babbar kimdir?


Henüz iki oyuncudan da her hangi bir açıklama yapmadı. Bu arada Kanal 7’nin Emanet dizisi  sıralama da 10. Sırada. Buda azımsanmayacak kadar izleyici kitlesine sahip olduğunu gösteriyor. 


Gelelim sorumuzun cevabına Emanet dizisinin sevilen oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu henüz sevgili değiller. Ama el ele olan görüntüleri çift aşk mı yaşıyor? diye gündeme bomba gibi düştü.  Kimilerine göre çift beraber ve bunu saklıyor. Pratap Hada kimdir?

Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu sevgili mi?
Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu sevgili mi?Kimisine göre ise dizi gereği elini tutmuştur buda basına farklı yansımıştır. Bu iki varsayımı ortadan kaldıracak olan ise yine çiftin kendisi. Yani umarız kısa zamanda sevgili olup olmadıklarına dair bir açıklama yaparlar.

Yorum Bırakın