Hint Magazin Öne Çıkan

Drasti Dhami hangi oyuncu ile daha çok yakışıyor?

Drasti Dhami hangi oyuncu ile daha çok yakışıyor?


Drashti Dhami Yalancı Bahar’daki Vivian Dsena ile mi yoksa Yaralı Kalbim’deki Gurmeet Choudhary ile mi daha çok yakışıyor? Drashti Dhami’yi ilk olarak Madhubala Ek Ishq Ek Junoon da Madu karakteri ile tanıdık. Oyuncu bu Yalancı Bahar hint dizisinde Vivian Dsena ile birlikte rol aldı. İzleyiciler çifti birbirine çok yakışırdı. Ama Drasti Dhami’nin Vivian Dsena ile bir türlü yıldızı barışmadı. 


O dönem iki oyuncu çok gergindi ve Drashti Dhami bir daha Vivian Dsena ile çalışmak istemediğini söylemişti. Neyseki iki oyuncu da bu düşüncesinden vazgeçti. Uzun zaman sonra Shakti dizisinde rol alan Rubina Dilaik’in düğününde ekran çifti tekrar bir araya geldi ve hatta beraber resimde çektiler. Basınada eğer iyi bir proje gelirse tekrar beraber çalışa bile eklerini de söylediler. Masum oyuncusu Paras Babbar kimdir?


Turkiyede Drashti Dhami’in ilk dizisi Madhubala’dan sonra Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim hint dizisi gösterime girdi. Bu dizide de oyuncu Gurmeet Choudhary ile beraber rol aldı. İkili hakkında çekimler sırasında basına bomba gibi haberler düştü. İkili’nin sevgili olduğu gizli gizli aşk yaşadığı söylendi. Ama Drashti de Gurmeet de bu söylentileri yalanladı. Tutku hint dizisi konusu oyuncuları.


Gelelim sorumuza Drashti Dhami’yi hangi jön ile daha çok yakistiriyorsunuz?

Vivian Dsena ile mi Gurmeet Choudhary ile mi?

Görüşlerinizi benimle yorum kısmında paylaşmayı unutmayın.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!