Hint Magazin Öne Çıkan

Yalancı Bahar Oyuncularının Kötü Alışkanlıkları

Yalancı Bahar Oyuncularının Kötü Alışkanlıkları


Hint dizisi Madhubala Yalancı Bahar Vivian Dsena, Drashti Dhami ve diğer oyuncular hakkında bilinmeyenler.


Arkey rishabh kundra karakterini canlandıran oyuncu Vivian Dsena’nın Kötü alışkanlığı sigara kullanmak ve nadir olarak alkol kullanmak.


Sultan Kundra karakterini canlandıran oyuncu Avinesh Rekhi’nin Kötü alışkanlığı nadir olarak alkol kullanmak sigara kullanıp kullanmadığı bilinmiyor. Nitanshi Goel kimdir? Aşk Bir Rüya’da küçük bani karakterini canlandıran oyuncu Nitanshi Goel kimdir?

Yalancı Bahar Oyuncularının Kötü Alışkanlıkları
Yalancı Bahar Oyuncularının Kötü Alışkanlıkları

Roma Malik karakterini canlandıran oyuncu Rakhee Tandon Kötü alışkanlığı nadir olarak alkol kullanmak sigara kullanıp kullanmadığı bilinmiyor.


Deepali Sikandar Bhatia karakterini canlandıran oyuncu Seema Mishra Kötü alışkanlığı sigara kullanmıyor alkol nadir olarak kullanıyor.


Abhay Kapoor karakterini canlandıran oyuncu Gunjan Utreja Kötü alışkanlığı nadir olarak alkol kullanmak sigara kullanmıyor en sevdiği içecek kahve. Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki de Bihaan Pandey ve Aryan Khanna karakterlerine hayat veren oyuncu Manish Goplani Türkiyeye mi geliyor merak konusu oldu? 

Yalancı Bahar Oyuncularının Kötü Alışkanlıkları
Yalancı Bahar Oyuncularının Kötü Alışkanlık

Trishna Chaudhary karakterini canlandıran oyuncu Aarti Puri Kötü alışkanlığı sigara kullanmıyor alkol kullanıp kullanmadığı bilinmiyor.


Riya karakterini canlandıran oyuncu Vaishnavi Dhanraj Kötü alışkanlığı nadir olarak sigara kullanmak alkol nadir kullanıyor.


Ananya Kapoor karakterini canlandıran oyuncu Kishwar Merchant Kötü alışkanlığı alkol kullanmak sigara kullanıp kullanmadığı bilinmiyor.


Madhubala Rishabh Kundra karakterine hayat veren oyuncu Drashti Dhami Kötü alışkanlığı alkol kullanmak sigara kullanmıyor.

Yorum Bırakın