Hint Magazin Öne Çıkan

Manish Goplani Türkiyeye Mi Geliyor?

Manish Goplani Türkiyeye Mi Geliyor?


Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki de Bihaan Pandey karakterlerine hayat veren oyuncu Manish Goplani Türkiyeye mi geliyor merak konusu oldu?


Bende bunu sizler için araştırdım. Oyuncu Manish Goplani Daha önce yani Aşk Bir Rüya dizisi yayınlanmadan önce Türkiye’ye gelmiş. Geliş tarihi ise 2017. Gelmeden öncede bir hayranı ile konuşmuş. Türkiyeyi çok sevdiğini ve geleceğini. İstanbul’u da ziyaret edeceğini hatta balonlar ile balon türü yapacağını da söylemiştir. Oyuncu dediğini de yaptı. Manish Goplani İstanbul’u ziyaret etti ve daha sonra Kapadokya’ya gidip balonlarla balon turuda yaptı. Abhinanadan Jindal Kimdir? Aşk Bir Rüya’da Manav Khanna karakterine hayat veren oyuncu Abhinandan Jindal dini, yaşı, hobileri, boyu, kilosu, burcu,dizileri, sevgilisi var mı?

Manish Goplani Türkiyeye Mi Geliyor?
Manish Goplani Geliyor Mu?


Oyuncu 2017’de Türkiye’yi ziyaret etmişti ama şimdiki hayran kitlesi 2017’dekinden daha çok. Ve Manish Goplani hayranları oyuncunun birkez daha Türkiye’ye gelmesini istiyor. Umarız kanal 7 buna ön ayak olur ve Manish Goplani’yi Türk hayranları ile buluşturur.


Sizler eğer Manish Goplani’nin Türkiye’ye gelmesini istiyorsanız bunu yorum kısmına yazın ne kadar çok istek olursa oyuncunun Türkiye’ye gelme ihtimali okadar yüksek olur. Jigyasa Singh’in Yerini Hunar Hale mi canlandıracak?Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Jigyasa Singin yerini Hunar Hale mi alacak? Thapki’yi hintli oyuncu Hunar Hale mi canlandıracak?

Manish Goplani’nin yeni dizi Aap Ke Aa Jane Se.
Aap Ke Aa Jane Se 15 Ocak 2018’den beri zee tv de gösterilen bir hint dizisidir.

Manish “Bir oyuncu olarak zorlu roller oynamak istiyordum.  Daha önce bir polis, çılgın bir aşık ve aynı zamanda sadık bir oğul oynamıştım.  Şimdi negatif bir karakter oynayacağım için çok heyecanlıyım.”dedi. Başroller de ise Suhasi Dhami ve Karan Jotwani yer alıyor. Suhasi Dhami dizide Vedika Sahil Agarwal karakterini canlandırıyor.

Manish Goplani’nin Aap Ke Aa Jane Se ‘deki karakterinin adı  Ghoongharu. Ve dönüş sebebi tamamen intikam.Oyuncunun yeni dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?  Sizde oyuncu kadar heyecanlımısınız?

Yorumlar

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!