Hint Magazin Öne Çıkan

Sidharth Shukla, Shehnaaz Gill sevgili mi?

Sidharth Shukla, Shehnaaz Gill sevgili mi?


İkimizin Yerine Balika Vadhu da Shiv karakterini canlandıran hintli oyuncu Sidharth Shukla’nın aşk hayatı ne durumda?


Bigg Boss 13 evinde samimi hareketleri ile dikkat çeken Shehnaaz Gill, Sidharth Shukla ile asla numara yapmadığını ve Bigg Boss 13 evindeyken dünyasının onun etrafında döndüğünü söyledi.

Punjabi’li oyuncu ve şarkıcı olan Shehnaaz Gill’in Bigg Boss 13’te televizyon oyuncusu Sidharth Shukla’yla kurduğu bağ, show’un öne çıkmasını da sağladı. Shehnaaz ve Sidharth hayranları onları gerçek hayatta da bir arada görmek istiyor. Ve Twitter’da #SidNaaz olarak bir trend başlattılar. 

Shehnaaz Gill Bigg Boss’taki bağımız aynı şekilde devam ediyor.

Sonsuza kadar böyle kalmasını istiyorum. Onu özlemem için neden yok çünkü onunla telefonda konuşurum, onu ne zaman özlesem arıyorum.”dedi ve Bigg Boss 13’ten sonra bir iki kez onunla yüz yüze görüştüğünü de söyledi. Rehaan Roy Kimdir? Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya da Monty Shekhawat rolünü canlandıran oyuncu hakkında bilgiler.

Sidharth Shukla, Shehnaaz Gill sevgili mi?
Sidharth Shukla, Shehnaaz Gill sevgili mi?


Ve ekledi: “Bigg Boss 13’te dünyam Sidharth’ın etrafında dönüyordu. Bigg Boss’ta ona karşı olan hiç bir hareketim tavrım sahte değildi. O, Bigg Boss’taki her şeyimdi.”dedi.

Bigg Boss 13’ten sonra Shehnaaz, kendine bir eş bulmak için gerçeklik şovu Mujhse Shaadi Karoge’ye katıldı. Ama, Sidharth’a aşık olduğunu ve taliplerinin hiçbiriyle görüşmeyeceğini söyledi. Colours TV, koronavirüs salgını nedeniyle şova ara verdi. Manish Goplani Dizisinden Neden Ayrıldı. Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki de Bihaan karakterini canlandıran oyuncu Yeh Teri Galiyaan hint dizisinden neden ayrıldı. 

Sidharth Shukla, Shehnaaz Gill sevgili mi?
Sidharth Shukla, Shehnaaz Gill sevgili mi?

Sidharth ve Shehnaaz bir müzik videosunda da beraber yeraldı. Shehnaaz Gill Sidharth Shukla’ya ne kadar aşık olduğunu söylese de oyuncu Sidharth Shukla Shehnaaz Gill ile sadece arkadaş olduklarını aralarında birşey olmadığını söyledi.

Yani Shehnaaz Gill Oyuncu Sidharth Shukla’ya aşık onunla sevgili olmayı istiyor. Ama Sidharth Shukla Shehnaaz Gill’i sadece arkadaş olarak görüyor. Yani şuanlık ikili çıkmıyor sevgili değiller.

Daha önce de Sidharth Shukla’nın Kördüğüm Uttaran oyuncusu Aarti Singh ile sevgili olduğu söyleniyordu.

Yorum Bırakın