Hint Magazin Öne Çıkan

Vivian Dsena süper başarı yakaladı.

Vivian Dsena süper başarı yakaladı.


Kanal 7’nin sevilen hint dizisi Yalancı Bahar Madhubala da Arkey, Rishabh Kundra karakterini canlandıran hintli oyuncu Vivian Dsena kariyerinde başarıyı yakaladı.


Vivian Dsena “Yalancı Bahar Madhubala ve Pyaar Kii Ye Ek Kahaani’den sonra gösterilerimin iyi olacağını hiç düşünmemiştim” dedi.2010 yılında kurgusal doğaüstü dizi olan Pyaar Kii Ye Ek Kahaani’de Abhay Raichand olarak ünlendi. Aktör Vivian Dsena, bu dizinin süper başarısının ardından bir hit sunabileceğini asla hayal etmediğini söylüyor. Mahremiyeti seven oyuncu, sosyal medyada günlük hayatıyla ilgili paylaşımlar yapmamaya dikkat ediyor. Tutku hint dizisi konusu?

Vivian Dsena süper başarı yakaladı.
Vivian Dsena süper başarı yakaladı.

Vivian: “Üç şovumun da bu kadar iyi olacağını hiç düşünmemiştim. ‘Pyaar Kii Ye Ek Kahaani’den sonra Madhubala Ek Ishq Ek Junoon’un bu kadar büyük bir hit olacağını,  ve ‘Madhubala’dan sonra Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki’nin bu kadar büyük başarıya ulaşabileceğiniz hiç hayal etmemiştim.” dedi. Jennifer Winget kimdir?


Vivian, sosyal medyada daha aktif olması günlük paylaşımlar yapması için hayranlarından mesajlar alıyor. Ama oyuncu Mahremiyeti seviyor.

Yorum Bırakın