Hint Dizileri Öne Çıkan

Yeni hint dizisi Tutku konusu oyuncuları 

Yeni hint dizisi Tutku konusu oyuncuları 

Yeni hint dizisi Tutku konusu oyuncuları 

Tutku hint dizisi başladı bile işte detaylar. Bu diziye bayılacaksınızAşk Bir Rüya, Bir Garip Aşk, Masum, İkimizin yerine, Güz masalı, yaralı kalbim hint dizilerine Bir yenisi daha eklendi. Yeni hint dizisinin adı Tutku ve bu dizinin başrolünde tanıdık bir isim var kimmi? Saraswaticandhra iki yabancı hint dizisinde kumud karakteri ile sevilen güzeller güzeli Jennifer winget bu dizide başrolde yer alıyor. Sanaya Irani hakkında detaylı bilgi.


Tutku dizisinin konusu yani genel hikayesi ise şöyle;


Arjun ve Saanjh sıradan, sakin hayatlarını sürdüren iki yakın dosttur. Ama bu sakin hayatları Maya ile bozulur. Çünkü Maya Argun’a aşık olur. Bu Aşk zamanla tehlikeli bir takıntıya dönüşür. Dizide oynanan oyunlar, sırlar, tehlikeli olaylar sizleri ekranlara kitleyecek.  Bu diziyi kaçırmamanızı öneririm. Çok seveceğiniz eminim. Peki dizi ne zaman ve hangi kanalda.  Yeni dizi Tutku, televizyonda ilk kez, hafta içi her gün 20:45′ de 360 kanalında yayınlanacak. Peki diziyi kaçıranlar tekrar bölümlerini nasıl izleyecek. Kanal diziyi kaçıranlar için hafta içi hergün 16:30 da dizinin tekrarını veriyor. Ha Ji Won hakkında detaylı bilgi.

Yeni hint dizisi Tutku konusu oyuncuları 
Yeni hint dizisi Tutku konusu oyuncuları 
Dizi yayına 18 Ocak 2021 tarihinde yayına girdi. 

Dizinin Türü: Romantik, dram

Başrol Oyuncuları: Kushal Tandon, Aneri Vajani, Jennifer Winget

Yönetmen : Suyash Vadhavkar

Bölüm sayısı: 273

Dizinin yayınlandığı tarihler: 11 Ekim 2016  – 27 Ekim 2017


Dizi’nin orjinal ismi ise Beyhadh. Dizi çok sevildiği için hindistanda 2. Sezonuda çekilmiştir. Yani Beyhadh 2 hindistanda 2 Aralık 2019  ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında izleyicisi ile buluştu.

Yorum Bırakın