Hint Magazin Öne Çıkan

Manish Goplani yeni dizi ile dönüyor

Manish Goplani yeni dizi ile dönüyor


Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki oyuncusu yeni dizi ile dönüyor. Dizinin başrolünde Vivana Singh ve Manish Goplani yer alacak. Dizinin türü ise korku, gerilim üzerine




Vivana Singh ve Manish Goplani, gerçek hayattan esinlenilerek oluşturulan korku ve gerilim dolu Manohar Kahaniyan dizisinde yer alacak.



Dizinin konusuna değişecek olursak.


Manish Goplani dizide Dastak Jagran adlı bir gazeteye sahip bir gazeteciyi canlandırır. Ve hikayede onun etrafında döner. Manish Goplani’nin karakterinin adı Rudra Shankar. Rudra, gazetenin satışlarını artırmak için kısa sürede gerçeğe dönüşmeye başlayan kurgusal hikayeler yazmaya başlar. Ve tutuklanır. Müfettiş Ashwini (Vivana) onu yazdığı hikayeleri gerçekleştirmesi ile suçlar. Ama Rudra tutuklandığı halde cinayetler devam eder. Ve cinayetler Rudra ceza evindeyken düşündükleri ile aynı. Yaralı Kalbim Maan kimdir?




Vivana canlandırdığı karakter için şunları söyledi: “Polis olarak çalışmak eğlenceli. Ben bir polisin kızıyım ve bu nedenle polislerle büyüdüğüm için vücut dili bana doğal geliyor. Bu dizide oynadığım karakter çok gerçekçi. Bu dizide yer almayı kabul ettim çünkü hikayeden büyülendim ve eminim izleyiciler izlediklerinde bundan etkilenecek. Tutku hint dizi oyuncusu Kushal Tandon kimdir?

Manish Goplani yeni dizi ile dönüyor
Manish Goplani yeni dizi ile dönüyor





Manish Goplani ise karakteri hakkında şunları söyledi: “Kariyerim boyunca gazetecilerle birlikteydim ve karakterimin de gazeteci olması beni heyecanlandırdı. Karşılaştığım farklı gazetecilerin farklı yönlerini karakterine kattım”

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!