Hint Dizileri Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary Türkiye’ye ne zaman geldi?

Gurmeet Choudhary Türkiye’ye ne zaman geldi? 


Gurmeet Choudhary Türkiye’ye ne zaman geldi? Yine gelecek mi?


Kanal 7’nin sevilen dizilerinden biri olan Yaralı Kalbim

Geet Hui Sabse Parayi dizisinde Maan Singh Khurana rolü ile sevenlerinin kalbini kazanan yakışıklı oyuncu Gurmeet Choudhary Türkiye’ye geldimi? Türkiye’ye tekrar gelecek mi tarihi belli mi?


Gurmeet Choudhary Türkiye'ye ne zaman geldi? 
Gurmeet Choudhary Türkiye’ye ne zaman geldi? 


Evet Gurmeet Choudhary eşi Debina Bonnerjee ile Türkiye ye geldi. Oyuncu eşiyle birlikte İstanbul’u ziyaret etti. Gurmeet yolculuğuna ilk olarak Londra ile başladı. Eşiyle birlikte 2018 de 14 şubatı Londra’da kutladı. Daha sonra ise rotayı Türkiye İstanbul’a kırdılar. Çift 15 şubat 2018 de istanbuldaydı. Ve birbirinden güzel resimler paylaştılar. Drashti Dhami kiminle yakışıyor?


Gurmeet Choudhary Yaralı Kalbim dizisinin türkiye’de yayına girdiğini bildiği için geçtiğimiz günlerde İstanbul ziyaretinin görüntülerini hayranları için tekrar paylaştı. Barun Sobti ödül aldı.

Peki oyuncu Türkiye’ye tekrar gelecekmi. Eminim oyuncu bu düşünceye sıcak bakıyordur. Ama henüz bununla ilgili bir açıklama yapmadı. Umarım corona virüs biter bitmez Türkiye’ye 2. Ziyaretini yapar. Hayranlarını sevindirir. Gurmeet Choudhary’in Türkiye’de nereyi ziyaret etmesini istersiniz? Ve Türkiye dışında nereyi ziyaret etmesini istersiniz yorum kısmında düşüncelerinizi paylaşmayı unutayım. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!