Hint Magazin Öne Çıkan

Sanaya Irani çok mutlu!

Sanaya Irani çok mutlu!

Bir garip Aşk Iss Pazar Ko Kya Naim Doon oyuncusu Sanaya ırani hayranlarının hediyeleri ile şoka uğradı.

Ve bu sevgi karşısında hepinizin beni sevdiğini bilmek çok güzel. Hepinize çok teşekkür ederim çok tatlısınız dedi. Ayrıca oyuncu aslında hediyelere ihtiyacım yok. Ama sizlerin beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum. Ve sevdiğiniz birine benden daha çok şey veriyorsunuz bu çok tatlı dedi.

Biz oyuncuların zengin olduğunu biliyorsunuz. İstediğimiz şeyleri  satın alabiliriz. Yani bunu yapmayın bizi hediye göndermeyin. Yine de bu ince davranışının için teşekkürederim. Çok teşekkür ederim dedi.Oyuncuya bir hayranı kupa göndermiş. Masum Radha kimdir?

Sanaya Irani bu kupayı görünce çok şaşırdı ve şöyle dedi. Bu kupayı hatırladım. Londra’ya gittiğimde de bana bundan vermişlerdi. Ve bu pembe bu renge bayılıyorum. Çok sevindim teşekkür ederim. Dedi.Aldığı kupanın içinden birde çikolata çıktı.

Sanaya Irani çok mutlu!
Sanaya Irani çok mutlu!

Hayranı aynı kupadan birde Bir Garip Aşk’da Arnav Singh Raizada karakterini canlandıran Barun Sabri’ye göndermiş. Bir diğer hayranı Barun Sabri’ye mektup yazmış ve Sanaya Irani’den o mektubu Barun Sabri’ye ulaştırmayı istemiş. Sanaya Irani Barun Sabri’ye gönderilen hediyeleri ona ulaştıramayacağını ama Barunun ondan illaki alacağını söyleyip güldü. Devoleena Bhattacharjee neden ağladı?

Gelen hediyeler arasında 6 tane anahtarlık ve Sanaya İrani için de yazılmış bir mektup vardı. Sanaya Irani mektubu okuyacağını söyledi. Bir başka hediye ise yine bir kupaydı ve üzerinde Iss Pazar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk dizisinden Sanaya İrani ve Barun Sobti’nin resimleri vardı.  

Sanaya Irani sizlerden hediyeler almak gerçekten özel bir duygu.  Çok teşekkür ederim.  Beni hatırladığınız için. Bir Garip Aşk’ı unutamadığınız için. Ben her ne kadar hediye göndermeyin desemde eminim hepiniz bol bol göndereceksiniz. Çok teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum ve öpüyorum. 

Yorum Bırakın