Hint Magazin Öne Çıkan

Karanvir bohra Sriti Jha ne yapıyor?

Karanvir bohra Sriti Jha ne yapıyor?


Dil Se Di Dua… Saubhagyavati Bhava? Güz masalı hint dizisinde viraj karakterini ile janvi karakterlerini canlandıran hintli oyuncuların kimyası nasıl? Sizce karanvir bohra ve sriti jha eleştirmesi yerinde bir karar olmuştu?


Bu arada hintli oyuncu karanvir bohra geçtiğimiz günlerde 3. Çocuğunu kucağına aldı. 3 çocuğu ile birbirinden eğlenceli görüntüler paylaşan oyuncu gerçekten mükemmel bir baba. Oyuncunun 3. Çocuğuda kız olunca etrafta asılsız söylentiler dolaşmaya başladı. Sözde oyuncu iki kızından sonra birde erkek çocuk istiyormuş. Karanvir Bohra, kendisi ve ailesi hakkında çıkan bu asılsız söylentileri yalanladı. Karanvir, bazı insanların söylediklerinin aksine, kendisi ve eşi Teejay Sidhu’nun ikiz kızlarından sonra bir erkek çocuk için uğraşmadıklarını asla cinsiyetçi biri olmadığını söyledi. Vansh Sayani kimdir?


Oyuncunun takipçileri de ona destek verdi. Kimi Takipçisi ona “Hey Karan … toplumun her zaman söyleyecek bir şeyleri vardır … bu yüzden onlara durumu kanıtlamak için zamanını boşa harcama, sadece güzel karınla ve harika çocuklarınla mutluluğun tadını çıkar.  

Karanvir bohra Sriti Jha ne yapıyor?
Yeni kızı hakkında konuşan Karanvir “Mutluluğumun sınırı yok.  Üç kıza sahip olmak, hayalini kurduğum bir şeydi.  Başka bir şey isteseydim bile bu olmazdı.  Üç kız kutsal üçlemeyi tamamlıyor. ” dedi. Oyuncunun eşi Kanada’da doğum yaptı. Karanvir kısa süre sonra hindistana geri dönecek ama eşi ve çocukları bir kaç ay daha Kanada’da kalacak. Pooja Welling kimdir?Sriti jha ise ah kalbim Kum Kum bhagya dizisinde yer almaya devam ediyor. Sriti Jha diğer bir çok oyuncu gibi özel hayatı ile gündeme gelmeyi seven biri değil. O yüzden oyuncuyu pek magazin haberleri köşesinde göremezsiniz.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!