Hint Magazin Öne Çıkan

Tina Dutta Rashami Desai Kördüğüm2 hakkında konuştu.  

Tina Dutta Rashami Desai Kördüğüm2 hakkında konuştu.  


Hint dizisi Uttaran Kördüğüm’de Tapasya ve Ichcha karakterlerini canlandıran Rashami Desai ve Tina Dutta dizinin 2. Versiyonu için neler dedi?


Hindistandaki Ülke çapında gerçekleşen sokağa çıkma yasağından dolayı tüm işler durdu. Çekimler askıya alındı. Bir çok dizinin yeni bölümleri gelmiyor. 


Bu yüzden TV kanalları izleyiciyi eğlendirmek için eski dizileri yeniden ekranlara getiriyor. Akrabalara getirilecek diziler arasında Uttaran kördüğüm ve Balika Vadhu İkimizin yerine dizileri de var. Ve bu dizilerin tekrar yayınlanma olasılığı çok yüksek. Uttaran (kördüğüm) dizisinin tekrar ekranlara gelmesi konusulunca Tina Dutta ve Rashami Desai’ye bu konudaki düşünceleri soruldu.

Rashmi, “Utran, insanların en sevdiği dizilerden biri. Colors tv’nin ise en iyi şovlarından biri olduğuna inanıyorum. Bu yüzden de çok mutluyum. Ben de bu dizinin bir parçasıydım.” Dedi. Tina Dutta ise colors da bir çok dizi defalarca gösterilirken uttaran dizisinin hala gösterilmemiş olmasına şaşırıyor.

Tina Dutta Rashami Desai Kördüğüm2 hakkında konuştu.

Uttaran dünya çapında da bir markaBu arada Uttaran Kördüğüm dizisi sadece kanal için değil dünya çapında bir marka. Dizinin bir çok ülkede seveni hayran kitlesi var. Rashami Utran’ın ikinci sezonunun da olması gerektiğini söylüyor. Bir çok dizinin 2. Sezonun çekimdiğini Utran dizisinin de bunu hak ettiğini söyledi. Hatta Rashami sosyal medya hesabından uttaran dizisinin 12. Yılını kutladı. Hayranlarıda buna kayıtsız kalmadı ve tapasya posterleri hazırlayıp oyuncuya bu konuda destek verdiler. Helly Shah’ı ne rahatsız etti


Dizinin iki favori kardeşi olan Rashami desai ve Tina duttanın kardeşliği ise gerçek hayatta kopmayıp devam etti.

Rashmi: Tina ile arkadaşlığım dizideki hikayeden farklı. Tina ve ben çok doğal ve rahat hisler paylaşıyoruz. Bizim  Bağımız çok saf, dizi çekimleri bittikten sonra bile bağımız kopmadı. Tabi hayat koşuşturmasından dolayı fazla bir araya gelemiyoruz. Sonuçta oda bende kendi işlerimize meşgulüz. Aynı binada yaşıyoruz ve asansörde bir çok kez karşılaşıyoruz. Çoğu zaman mesajlaşıyoruz. Yani her şeye rağmen arkadaşlığımız çok iyi. Masum Pooja Welling kimdir?


 “Bu günlerde Tina Goa’da yoga öğreniyor eğer covid 19 olmasaydı şuan Tina Rashami ile Goa’da olacaktı.

Tina bu konuda şöyle dedi: Kilitlenme olmasaydı yani sokağa çıkma yasağı olmasaydı Rashmi de benimle burada Goa’da olacak ve yoga öğrenecekti.  Ben ve Rashmi Goa’da aynı odayı paylaşacaktık ama gelemedi.” Dedi.

Rashmi bunun üzerine: Evet, Goa’ya gidecektim. Çok heyecanlanmıştım ama yapamadım. Dedi.


Bu arada Rashami Desai instagram hesabında 4milyon takipçiye ulaştığı için bunu 4 milyon takipçiye özel video çekerek kutladı. 

Yorum Bırakın