Hint Magazin Öne Çıkan

Rashami Desai’den Şok İtiraf

Rashami Desai’den Şok İtiraf


Rashami desai Ichcha rolü ilk bana teklif edildi dedi. Rashami desai “Gerçek hayatta her insan biraz bencildir” dedi.


Colours tv’nin sevilen hint dizisi ‘Uttaran’ kördüğüm’de Tapasya rolünü canlandıran Rashmi Desai, bir aktör olarak yolculuğundan bahsetti.


Kariyerine 16 yaşında bölgesel filmlerde rol alarak başlayan Rashmi Desai çok yol kat etti! Yeteneği, sabrı ve sıkı çalışması, kendini televizyon endüstrisinde iyi bir  yere getirdi. Ankit Bathla Ve Jigyasa Singh’in Annesi Düğün Konusunda Duygusallaştı. Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’nin başrol oyuncuları hakkında haber.

Rashami Desai'den Şok İtiraf
Rashami Desai’den Şok İtiraf


Rashami desaiye sorulan sorulara ve cevaplarına bakalım şimdi.


Televizyondan önce birçok bölgesel film yaptınız. Dili anlamadan duygularınızı ifade etmek ne kadar zor veya kolaydı?

Evet, birçok farklı dilde birçok film yaptım. Hem zor hem de eğlenceliydi. Zorluğu dili anlamadığımdan kaynaklandı. Doğru telaffuzu bulmam zaman aldı. Ama eğlenceliydi çünkü yeni diller öğrenmeyi seviyorum.


‘Pari Hoon Main’ dizisinden sonra Uttaran kördüğüm’ü nasıl buldun?


Temelde TV’deki ilk çıkışım Raavan adlı gösteriydi, burada Jay Soni’nin karşısında Mandodri’nin rolünü canlandırdım. Bu projeyi üstlendim, çünkü bölgesel filmler yaptıktan sonra bir televizyon dizisi için çalışmak istedim. İlk olarka Pari Hoon Main dizisinde yeraldım.  Daha sonra  Malezya’dayken Ichcha rolü için çağrıldım. Ama sürekli ağlayan bir kişinin rolünü canlandırmak istemedim. Sonra bana Tapasya rolünü teklif ettiler; Senaryoyu okudum ve Tapasya’nın karakterine aşık oldum. Jigyasa Singh Röportajı Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki de Thapki karakterini canlandıran oyuncu Jigyasa singh röportajı. Hakkında en detaylı bilgiler. 

Rashami Desai'den Şok İtiraf
Rashami Desai’den Şok İtiraf


Peki, Tapasya karakteriniz için insanlardan ne tür tepkiler alıyorsunuz?


Şahsen ben çok cıvıl cıvıl bir insanım. İnsanlar bana gelip Tapasya’nın neden bu şekilde davrandığını sorduğunda gerçekten çocuk gibi davrandığım oldu ne diyeceğimi bilemedim. Ama şimdi insanlar gelip performansımı takdir ediyorlar; karakter tasvirimi sevdiklerini söylüyorlar. İzleyiciler benim için çok önemli.


Tapasya’nın karakterini canlandırmak için yapman gereken özel birşey oldumu? 


Evet, bu karakteri canlandırmadan önce çok fazla araştırma yapmak zorunda kaldım çünkü Tapasya istediği şeyi başarmak elde edebilmek için her şeyi yapmayı göze alan psikotik bir kız. Tapasya’nın psikolojisini öğrenmek için psikiyatrist olan kız kardeşimle çok konuştum.


Kıskançlık ve olumsuzluk Tapasya’yı tasvir ediyor gibi görünüyor, sizce gerçek hayatta da çok fazla olumsuzluk var mı?

Bir dereceye kadar evet hissediyorum ve bir yerlerde biraz özgürlük gerekli. Gerçek hayata bakın, her insan bencildir ve zamanı geldiğinde hedefe ulaşmak için bazı şeyleri yapmayı göze alır.

Hayatta her şey her zaman yolunda gitmez. Her insan kendi yolunu çizmeli ve bazen amacına ulaşmak için bazı şeylerden vazgeçmeli.


Çocukluk hayaliniz neydi?

Bir koreograf ya da hava hostesi olmak istiyordum. Bir dans kursu açmayı bile hayal etmiştim, ama şimdi dans kursu açmak için bile zamanım yok. 


Peki Bollywood’a adım atmayı düşünüyormusunuz?


Evet neden olmasın? İyi bir teklif alırsam en iyisini yapmaya çalışacağım. Ancak film endüstrisinde işler o kadar basit değil. Bu yüzden aceleci bir adım atmak istemiyorum.

Yorum Bırakın