Hint Magazin Öne Çıkan

Mohammad Nazim Şokta

Mohammad Nazim Şokta


Saath Nibhaana Saathiya Masum hint dizinde Ahem Modi karakterini canlandıran oyuncu Mohammad Nazim’in başına öyle bir şey geldi ki!

Saath Nibhaana Saathiya aktörü masum oyuncusu Mohammad Nazim kredi kartı sahtekarlığının kurbanı oldu. Oyuncu geçtiğimiz günlerde başına gelenleri anlatdı.


Nazim, “Mesajlarımı kontrol ettikten sonra birden yapmadığım alış verisler yapıldığını gördüm. Yaptığım Her üç işlem’den biri popüler bir e-ticaret web sitesden alınan şeyleri gösteriyordu. Bir şeylerin yanlış gittiğini fark ettim.” Rehaan Roy Kimdir? Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya da Monty Shekhawat rolünü canlandıran oyuncu hakkında bilgiler.

Mohammad Nazim Şokta
Mohammad Nazim Şokta

Oyuncu derhal bankasına başvurdu ve kartını bloke etti. “Bankaya gittim ve şikayette bulundum. Kartım engellendi. Ama böyle bir şeyin nasıl olduğunu bilmiyorum çünkü kartımı en son kullandığım zaman üç ila dört ay önceydi. Mumbai’de alışveriş yapmak için kullandım ve daha sonra memleketim Malerkotla, Pencap’a geldim. Bankamdaki insanlar parayı geri alacağımı söylediler ama korkutucu çünkü kart detaylarını kimseyle paylaşmadım “dedi. Güz Masalı Detaylı Konusu. Yeni hint dizisi Yeni hint dizisi Dil Se Di Dua… Saubhagyavati Bhava? Güz Masalı hakkında en detaylı bilgiler. 


Nazim, miktarın büyük olmadığını belirtmesine rağmen, insanları kartlarını halka açık yerlerde kullanırken dikkatli olması gerektiğini söyledi.

Yorum Bırakın