Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh Röportajı 

Jigyasa Singh Röportajı Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki de Thapki karakterini canlandıran oyuncu Jigyasa singh röportajı. Hakkında bilgiler.


Thapki Pyar Ki’nin şu ana kadarki ilerlemesinden memnun musunuz ?


(Gülüyor) Hiç şüphen var mı? Thapki Pyar Ki’nin ilerlemesinden son derece mutluyum. Dürüst olmak gerekirse, başlangıçta gergindim çünkü karakterim riskli bir karakter. Belirli dezavantajları olan bir kişinin karakterini oynamak, olması gerektiği gibi tasvir edilmesi veya aktarılması açısından riskliydi. 

Pazartesi sendrom’unuz varmı?


gülüyor aktörler için Pazar, Pazartesi, Salı ve her gün Pazartesi günüyle aynıdır.  Pazartesi sendromum yok o yüzden.  


Farklı karakterleri denemek için ufkunuzu genişletmenin zamanı geldiğini düşünüyor musunuz?


Kesinlikle, Hayatımda bir şey başlatırsam, önce  onu tamamlamak istiyorum. Daha sonra başka bir şeye geçmek istiyorum. Çünkü dikkatim dağılsın istemiyorum. Nitanshi Goel Kimdir? Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de küçük bani karakterini canlandıran hintli oyuncu Nitanshi Goel hakkında bilgi. 

Jigyasa Singh Röportajı 
Jigyasa Singh Röportajı 


Aşk Bir Rüya’nın hikayesinde çok sayıda karmaşık olay olmasının nedeni nedir?


Bence her gösteri bunu izleyiciyi cezbetmek için yapıyor çünkü onlar için çalışıyoruz. Bence çok fazla rekabet var ve kurgu ve kurgusal olmayan hikayeye dayanan şov çeşitleri var, ayrıca inanılmaz ve gerçekçi olmayan hikayeler var ama yine de gösteriyoruz, çünkü insanlar bunu görmek istiyor. Diğer şovlarda veya şovlarımızda görülen ani den olan değişiklikler insanların beklentilerini ölçmek için denendi. 
Bihaan ve Vaani’nin romantizm sahneleri, kavga sahneleri, bunlar izleyicinin içeriğe olan düşkünlüğünü gözlemlemek için bir test gibidir, daha sonra başka bir hikaye oluşturmak için kullanılır. İzleyicilerin Televizyon dizilerinde, belirli bir hikayeyi takip ettiğini göremezsiniz. Çünkü bazı şeyler hikayede gelişmeye devam eder. 


Dizideki karakterin kekeliyordu sen bu karakteri canlandırırken hiç pratik yaptın mı? 


Aslında, evet kekelemeyi öğrenmem gerekti. Thapki Pyar Ki’nin çekilmesinden önce kekemelik için 5 gün pratik yaptım. Bana kekelemeyi öğreten bir eğitmen ayarladılar. Çok fazla kekelemeye çalışıyordum çünkü  canlandırdığım karakterin hakkını vermek istiyordum. Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi? Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki karakterine hayat veren Jigyasa Singh’in yerini neden bir başkası alacak? 

Jigyasa Singh Röportajı 
Jigyasa Singh Röportajı 


Bir keresinde, ailemle konuşurken kekeledim kendimi role okadar kaptırmışım.  Şimdiye kadar şovumu izleyen insanlar, bana bunu çok gerçekçi yaptığımı söylediklerinde, mutlu oluyordum. Bu bana gerçek bir oyuncu olduğumu hissettiriyordu. 


İlişkilerinizi saklamanızdaki neden nedir?


Aslında Mumbai’de yeniyken bana yardım edecek kimse yoktu. Yalnızdım ve hiçbir şey bilmiyordum. Bir günde çok fazla sahnemiz olduğu için ortak aktörümle birçok etkileşimim oldu. Ankit Bathla ile çok iyi bir bağım ve etkileşimim vardı. Birbirimize bağlanmak ya da bağ kurmak insani bir şey çünkü birbirimize zaman ayırıyoruz, ancak söylentiler, birbirine aşık olduğumuzu söyleyecek şekilde orantısız bir şekilde ortaya çıktı. Aslında böyle bir şey yok ve biz sadece iyi arkadaşız, medya bunu abarttı. 


Medya Söylentilerle beni birilerine aşık göstermekten vazgeçmeyecek.  Ben çalışmak için buradayım; Sanırım bunu içimde değiştiremem. Ben çok arkadaş canlısı ve neşeli bir insanım. Ve olduğum gibi biriyim. Ben bihaan karakterini canlandıran manish Goplani ilede aynıyım ama onunla bile aramda bisey olduğuna dair söylentiler çıktı.  Medya hikaye uydurmaya hevesli olunca benim yapacak birşeyim olmuyor (diyip gülüyor oyuncu)

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!