Hint Magazin Öne Çıkan

Helly Shah Aşk için neler Söyledi?

Helly Shah Aşk için neler Söyledi?


Bıçak Sırtı’nın sevilen aktörü helly shah’ın dizi çekimlerine başlandı. Helly Shah, Vishal Vashishtha ve Rrahul Sudhir’in oynadığı dizinin ilgi çekici içeriğiyle ilk hafta reyting sınavını geçti. 

Oyuncu ile özel bir sohbette yapıldı. İşte sohbetin içeriği.


Ishq Mein Marjawaan’ın lansmanı, kilitlenme nedeniyle ertelendi. Senin için hayal kırıklığı yarattı mı?


Dürüst olmak gerekirse hayır. O zamanlar heyecanlandım ve sanırım şimdi daha heyecanlıyım. Bizim için uzun bir bekleyiş oldu. Evet, evde kalma durumları devam edecek, ancak önümüzdeki günlerde durumun nasıl bir hal alacağını bilemeyiz. Bu Çok heyecanlı, çok farklı bir gösteri. Eminim seyirciler diziyi büyük bir zevk ile izleyecek. Ankit Bathla Ve Jigyasa Singh’in Annesi Düğün Konusunda Duygusallaştı. Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’nin başrol oyuncuları hakkında haber.

Helly Shah Aşk için neler Söyledi?
Helly Shah Aşk için neler Söyledi?


Evde kalma durumlarından dolayı birkaç gösteri piyasadan geri çekilme kararı aldı. Bu seni tedirgin etmedi mi?


10 bölüm için çekim yaptık ve gösteri umut vericiydi, bu yüzden korkmam için bir neden yoktu. Ancak, bir gazeteci beni aradığında ve gösterinin iptal edildiğini duyduklarını söylediklerini hatırlıyorum. Öyle olmadığını biliyordum ama o an beni şüpheye soktu. Ekibimiz ile konuştum ve böyle birşeyin olmadığını teyit ettim ve çok rahatladım. 

Televizyonda verilen bu aralar yüzünden  izleyiciler eski dizileri izlemek zorunda kaldı ve bir çoğu web dizilerine kaydı. Bundan dolayı İnsanları tekrar tv dizilerine yönlemdirmenin zor olacağını düşünüyor musun? 


Bence her zaman özel olarak televizyon izleyen bir izleyici kitlemiz olacak. Ailemde televizyon izleyen çok kişi var. Evet, evde kalma sırasında başka şeyleri izlemeye başladılar ve mitolojik şovlar da insanları  mıknatıs gibi çekti. Ancak şimdi taze gelen içeriği izlemek istiyorlar. Bunun onları geri almak için bir meydan okuma olacağını düşünmüyorum. Harshad Chopda Kimdir? Güz Masalı hint dizisinde Raghavendra Pratap Singh karakterini canlandıran oyuncu Harshad Chopda kimdir? 

Helly Shah Aşk için neler Söyledi?
Helly Shah Aşk için neler Söyledi?


İlk kez bir gerilim filmi yapıyorsun. Deneyiminiz nasıl sizce?


Bence takım senaryo ile harika bir iş çıkardı. Gerçekten ilgi çekici ve sizi koltuğunuzun oturtturacak. Riddhima karakterime gelince, karakter hakkında fazla konuşamam ama şovda başına bir çok şey gelecek. Ve bence bu deneyim harika.


Şahsi olarak, aşk için ne kadar ileri gidebilirsin?


(Gülüyor) Ben de oldukça uzağa gidebilirim. Ben çok sadık, dürüst ve aynı zamanda sevdiğimi oldukça destekleyen biriyim. Dolayısıyla aşk için bir çok şey yapabilirim.


Uzun bir aradan sonra setlere döndüğünüzde tepkiniz ne oldu?

Çoğumuz gibi ben de çok mutluydum ama aynı zamanda durum hala kontrol altında olmadığından endişeliyim. İçinde korkan küçük bir ses var ama geri döndüğüm için çok heyecanlıyım. Korunmak için mümkün olan her şeyi yapıyoruz. 
Küçük bir mola olacağını düşünmüştük, ancak üç ay sonra geri dönmek farklı bir histi. Hepimiz birbirimizi tekrar görmekten dolayı büyük bir heyecan duyduk, ancak herkes maske taktığı için, bazılarını tanımak zordu (gülüyor).


Son olarak, şovunuzu izlememiz bize üç sebeb söyler misiniz? 


Birincisi, heyecan verici ve ilgi çekici. İkincisi, dizideki üç ana karakter ve hayatlarının nasıl karıştığı sizleri diziye bağlar. Son olarak, Riddhima’nın yani benim karakterimin ne yaptığını ve neler yapacağını bilmek için diziyi izlemelisin. 
Helly shah’ın dizisi Ishq Mein Marjawaan Pazartesi ve Cuma günleri saat 19: 30’da Colours’ta yayınlanacak.

Yorum Bırakın