Hintli Oyuncular Kimdir?

Nitanshi Goel 2021 röportajı

Nitanshi Goel 2021 röportajı

Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki de Bihaan Pandey ve Thapki’nin kızını canlandıran oyuncu dizilerin içeriğinden çok karaktere odaklandığını söyledi. Nitanshi Goel, “Şu anda platformdan çok karaktere odaklanıyorum,” Dedi.

Oyuncu Aşk Bir Rüya’da Manish Goplani ve Jigyasa Singh ile birlikte rol almıştı. 


Oyunculuk kariyerine televizyonda yer alarak başladı, ardından beyaz perdeye çıktı ve dijital alana giriş yaptı. Henüz on üç yaşında olan Goel, çok sayıda heyecan verici projeye sahip.

Oyuncu şuan başrolde yer aldığı Masoom Sawaal filminin gösterime girmesini bekliyor.


Santosh Upadhyay tarafından yazılan ve yönetilen film Nakshatra 27 Media Productions adı altında Ranjana Upadhyay tarafından yapıldı ve Hindistan’da Covid-19 durumu düzeldiğinde vizyona girmesi bekleniyor.


Nitanshi Goel ile yeni filmi hakkında röportaj yapıldı.Masoom Sawaal’ın senaryosunu ilk kez duyduğunuzda ne düşündünüz? 


Senaryoyu dinledikten sonra çok heyecanlandım. Sadece rolüm için değil, aynı zamanda herkese ilham veren bir rol olduğu için. On üç yaşında Masoom Sawaal’da böylesine güçlü bir karakteri oynama fırsatı bulduğum için kendimi son derece şanslı hissediyorum. Film bittiğinde annemin gözlerinde mutluluk gözyaşları vardı ve ikimiz de birbirimize sarıldık. Çok duygusal bir andı.

Nitanshi Goel 2021 röportajı
Nitanshi Goel 2021 röportajıNiyati karakterine hayat vermek sizin için ne kadar zordu?Niyati karakterini oynamak benim için hem kolay hem de zordu. Kolaydı çünkü gerçek hayatta tıpkı Niyati gibiyim, doğa bilge. Ayrıca filmi izlediğinizde, kendinizi ağlamaktan alıkoyamayacağınız pek çok an olacak. Bu acıyı ve yoğunluğu filmde hissettire bilmek için dış dünya ile bağlantımı koparır Niyati ile içten bağ kurmaya çalıştım. Yönetmenin kes dedikten sonra, tüm ekibin bu sahnelerden çıkması bir iki dakika alıyordu. Sonra herkes aynı anda alkışlar ve ağlardı. Ama benim o sahnelerden kurtulmam saatlerimi alırdı. Karakterinizle ilgili neyi seviyorsunuz?Niyati, tıpkı benim gibi genç ve kendine güvenen biri. QGözlerimin önünde yanlış bir şey oluyorsa ya da bazı yanlış kısıtlamalara maruz kalıyorsam, açıkçası bunun arkasında mantık bir sebeb ararım yada ne olduğunu bilmek isterim. Niyati, sosyal kötülüklere karşı savaşmak ve sesimizi yükseltmek için bir araç olduğu için, bu neslin tüm kızlarının kesinlikle bu karakterle ilişki kurabileceğini hissediyorum. Niyati olmayı seviyorum.Hikayeyi duyar duymaz karakterle ilişki kurabildin mi?
Daha önce de bahsettiğim gibi, ben ve Niyati aynı doğayı paylaşıyoruz, bu yüzden evet, bu karakterle ilk andan beri ilişki kurabildim.Gerçek hayatta karakterin senden ne kadar farklı?
Ben ve Niyati kişisel düzeyde aynıyız. Ben de doğru olanı savunuyorum. Ben de aileme değer veriyor ve gerçekten bağlıyım. Bunun dışında karakterle ve çevreyle bağlantı kurmak benim için zordu çünkü çok destekleyici, geniş fikirli ve yapmak istediğim her şeyi destekleyen 111 bir aileden geliyorum, filmde durum böyle değil.Masoom Sawaal’ın setlerinde, size göre başka kim tam olarak1 karakterine benziyordu?


Sanırım bu filmde babam rolünü oynayan Rohit Tiwari Tıpkı karakteri gibi biri.


Yönetmen Santosh Upadhyay ve ekibiyle setlerdeki bağın nasıldı?
Santosh ile çok duygusal bir bağ paylaşıyorum. Gülümsediğim ve eğlendiğim hafif sahneleri çekerken Santosh Upadhyay’ın da gülümsediğini görebiliyordum. Duygusal sahnelerde, bile gözleri yaşardı. Her duygusal sahneden sonra bana gelir, bana sarılır ve ” olağan üstü”, ” inanılmaz “, “Tanrı armağanı ” gibi sözler söylerdi. Hala bu sözleri duymak için can atıyorum. Santosh benim için bir baba gibi.Filmden beklentileriniz neler?Bu filmi izleyen her kız güçlenmiş hissederek sinemadan çıkarsa, sanırım bu filmi yapma nedenine ulaşılır.Yeteneğinizi televizyon, film ve web dizileri gibi tüm platformlarda gösterdiniz, hangi platformun’un size göre olduğunu  düşünüyorsunuz?Evet, şimdiye kadar tüm platformlarda çalıştım ve her biri insana farklı deneyimler ve avantajlar sunuyor. Açıkçası, şu anda platformdan çok karaktere odaklanıyorum.Sizin için sırada ne var?
“Sırada bekleyen birçok proje var. Sonraki filmlerim için çekimler yakında başlayacak. Ayrıca kilitlenme sırasında ‘ Nitanshi ki boli ‘ adıyla çeşitli kısa video uygulamalarına bazı videolarımı yükledim ve aldığım tepkiye hayran kaldım. Ayrıca bir televizyon programına ev sahipliği yapma fırsatım var. Yani, en iyisini umuyoruz.” Dedi.


Masoom Sawaal filmi’nin Türkçe karşılığı Dayanılmaz Acı. Yönetmen: “Filmin çok güçlü bir mesajı var ve toplumda adet döngüsünün tüm konusuyla ilgili zihniyette değişiklikler getireceğini umuyoruz.”


Filmin hikayesi, adet dönemlerinde kadınlara empoze edilen batıl inançlar ve düzenlemeler etrafında dönüyor.

Yorum Bırakın