Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Benimle Kal hint dizisindeki Veerendra kimdir? Amar Upadhyay hayatı

Kanal 7’nin yeni hint dizisi Molkki Benimle Kal da Virendra karakterini canlandıran hintli oyuncu hakkında bilgi.

Amar Upadhyay, 1 Ağustos 1976’da Hindistan Gujarat, Ahmedabad’da doğdu. Çocukluğunda ailesi ile Mumbai’ye taşındı. Başırılı bir öğrenci olan oyuncu eğitimini kimya mühendisi olarak tamamladı.

Mesleği: oyuncu model

Yaşı: 47

Medeni durumu: evli

Eşi: Hetal Upadhyay

Evlilik tarihi: 1999

Çiftin 2 çocuğu var. Oğlunun adı Aryaman Upadhyay. Kızının adı Chenab Upadhyay. Oyuncunun çocukları da kendisi gibi tekvando da oldukça başarılı.

Dini: hinduizm

Yakışıklı oyuncu kariyerine model olarak başladı.

Boyu: 1.78cm

Kilosu: 80 kg

Burcu: aslan

En sevdiği renk: sarı

Oyuncu realiti showu Bigg Boss 5 de de yer aldı. Oyuncu spor yapmasını seviyor ve bir vejeteryan

Oyuncunun dizilerinden biri (Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi) izleyiciler tarafından okadar çok sevildi ki oyuncunun karakteri dizi gereği ölünce hindistan izleyicisi ayağa kalktı. Izleyicinin yoğun tepkisini alan yönetmen oyuncuyu diziye yeniden dahil etti. Oyuncu dizide Mihir karakterini canlandırıyordu.

Kanal 7'nin yeni hint dizisi Molkki Benimle Kal da Virendra karakterini canlandıran hintli oyuncu hakkında bilgi.
Benimle Kal hint dizisindeki Veerendra kimdir? Amar Upadhyay hayatı

Nasıl keşfedildi?

Oyuncu 10. sınıftayken bir bisküvi markasının reklamının çekildiği yere gitti. Reklamda yer alması gereken model bir türlü çekim yerine gelmeyince, reklam filmi’nin yönetmeni seyirciler arasında Amar’ı fark etti ve reklam filminde oynayıp oynamayacağını sordu. Amar da bu teklifi kabul etti.

Amar Upadhyay neden dolandırıcılık ile suçlandı? Bu iddialar doğru mu?

Oyuncu Amar, 29 Mayıs 2003 tarihinde Mumbai’de Mihir Virani Multi Trade Private Limited adlı bir ticaret şirketi kurmuştu. Ve bu şirkette birine karşılıksız çek verilmiş. Bu yüzden de adına dolandırıcılık nedeni ile dava açılmış.

“Tebligat yapıldıktan sonra, Bangur Nagar polisi onu Amar’ın ofisine teslim etti. Ancak ofiste bu belgeyi alacak kimse yoktu. Bu yüzden de oyuncu Amar ilk duruşmasını kaçırdı. Bundan dolayı dava ertelendi. İkinci celp için ise polisler reality showu Bigg Boss evine gitmek zorunda kaldı. Çünkü oyuncu yarışmadaydı ve evden çıkamazdı.

Amar’ın halkla ilişkiler ekibi bir röportaj sırasında olayla ilgili olarak, “Bildiğim kadarıyla Amar 23 Aralık 2003 tarihinde şirketten ayrıldı. Ve oradan ayrıldıktan sonra sirket ile bir bağı kalmadı. Biri tanınmak için onu onu kullanmaya çalışıyor olabilir” dedi. Ve “Şu anda Bigg Boss Evi’nde hapsolmuş durumda ve dünyayla bağlantısı kesilmiş durumda.” Dedi. Yani oyuncu kimseyi dolandırmadı.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!