Hint Dizileri Öne Çıkan

Barun Sobti’nin yeni kısa filmi

Barun Sobti’nin yeni kısa filmi

When a Man Loves a Woman hakkında bildi. Kısa Filmin Türkçe karşılığı Bir Adam Bir Kadını Sevdiğinde. Barun Sobti dizide Girija Oak ile başrolü paylaştı.


Filmin Yönetmen: Sai Deodhar

Yayın yeri: YouTube


Barun Sobti ve Girija Oak filmde bir aşk hikayesini işledi.  Sai Deodhar’ın yönettiği film, evli bir çift olan Peter ve Maria’nın etrafında dönüyor ve biraz klişe de olsa birbirlerine olan ölümsüz aşklarını anlatıyorlar. 


Film’de Barun Sobti Peter karakterini canlandırıyor. Film Peter’in eşi Maria’i uyandırmaya çalışması ile başlar. O gün her iki çift içinde önemli bir gündür. Eşi Maria’ya en iyi kıyafetini giymesi için ısrar eder. Peter gravat bağlamaktan zorlanır eşi ona yardım eder. 

Barun Sobti'nin yeni kısa filmi
Barun Sobti’nin yeni kısa filmiFilmin hikayesi oldukça tahmin edilebilir bir hikaye. Yine de film güzel ama filme övgü aldıran filmde rol alan oyuncular. Barun Sobti yakışıklı görünümü ile karısına aşık bir adamın rolünü mükemmel bir şekilde canlandırıyor. Oyuncu kontrollü ve ölçülü tavırlar sergiliyor.


Girija’nın karakteri coşkulu, kıpır kıpır. Barun’dan daha fazla diyaloga sahip. Oda rolünü çok güzel canlandırıyor. Bu film kalbinizi ısıtacak. 

Yorum Bırakın