Hint Magazin Öne Çıkan

Ankita Sharma değişeceğimi hayal etmemiştim

Ankita Sharma değişeceğimi hayal etmemiştim

Ankita Sharma Sensiz Olmaz Rangrasiya da Sanaya İranı ve Ashish Sharma ile birlikte rol alan oyuncu dizide Laila karakterine hayat vermişti.


Oyuncu geçtiğimiz günlerde bir erkek çocuk doğurdu. Oyuncu: “Oğlum önceliğim ama altı ay içinde işe dönmeyi umuyorum” dedi. 


Televizyon oyuncusu Ankita Sharma 2015 yılında evlenmişti. Oyuncu geçtiğimiz günlerde bir erkek bebekle dünyaya getirdi. Ankita, bebeği olduğu haberini neden gizli tuttuğunu şöyle açıkladı. “Ailelerimiz, İki ayını doldurmadan bebeğimiz olduğu haberini paylaşmamamızı istedi. Ailelerimizin bazı batıl inançları var. Bu yüzden sır olarak sakladık” dedi.

Ankita Sharma değişeceğimi hayal etmemiştim
Ankita Sharma değişeceğimi hayal etmemiştim


Lord Shiva’nın tutkulu bir takipçisi olan oyuncu oğluna  Sanskritçe’de Lord Shiva anlamına gelen Panshul adını verdi. “Ben Lord Shiva’nın tutkulu bir takipçisiyim. Her zaman kızıma Tanrıça Gauri’nin ve oğluma Lord Shiva’nın adını vermeyi düşünmüştüm. Panshul aynı zamanda koku ve sandal ağacı anlamına da geliyor ”diye ekledi.


Anneliğin kendisini değiştirdiğini söyleyen oyuncu şöyle dedi: “Bir insan olarak bu kadar değişeceğimi hiç hayal etmemiştim.  Artık daha şefkatli ve sevgi doluyum. Daha önce dengelenmesi ve öncelik verilmesi gereken birkaç şey vardı, ancak şimdi oğlumuz en büyük önceliğimiz. Çok küçük olmasına ve pek bir şey anlamamasına rağmen, Mayank ve ben onun etrafında tartışmaktan kaçınmaya çalışıyoruz. Bir çocuğun karı-koca arasındaki bağı güçlendirdiğini kuvvetle hissediyorum.” Dedi.Oyuncu ayrıca: Yakında işe dönmek istiyorum ve altı ay sonra tekrar kamera karşısında olmak istiyorum. Bebeğimle birlikte olmak ve eski formuma dönmek için bu kadar zamana ihtiyacım var. Acele etmek istemiyorum” dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!