Hint Dizileri Öne Çıkan

Güz Masalı Detaylı Konusu

Güz Masalı Detaylı Konusu


Yeni hint dizisi Yeni hint dizisi Dil Se Di Dua… Saubhagyavati Bhava? Güz Masalı hakkında en detaylı bilgiler.


Viraj, Jahnvi’ye aşık olan ve onunla evlenen zengin ve güçlü bir iş kralı. Aile içi tacizle karşılaştığında aşırı sahiplenme ve taciz edici olduğunu keşfeder. Kötü niyetli bir çocukluk geçiren Viraj, tatlı, kibar ve hoş olurken mantıksız bir şekilde hakimdir. Viraj’ın bebeğine hamile kalır, ancak kötüye kullanımı nedeniyle düşük yapar.


Viraj, Sanjay’in hapishaneden serbest bırakıldığını öğrenir. Sanjay, Jahnvi’ye Viraj’ı anlatmaya çalışır, ancak ona inanmayı reddeder. Viraj ikisini evinin CCTV’sinde görüyor. Böylece, gergin bir Viraj Jahnvi’yi bir odaya götürür ve çocukluğunda ölen aile resmini ona gösterir. Geçmişiyle ilgili her şeyi açıklar ve ondan ayrılmamasını ister. Hayal kırıklığı yüzünden, Jhanvi’yi vurmaya çalışır, ancak verdiği söz nedeniyle tepki vermez. Barun Sobti Aşkı Seçtim Dedi. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk’da Arnav  rolünü canlandıran oyuncusu Barun Sobti aşkı ailemi seçtim dedi.

Güz Masalı Detaylı Konusu
Güz Masalı Detaylı Konusu

Viraj’ın işkencesine dayanamayan Jahnvi intihar etmeye çalışır. Daha sonra Geeta, Jahnvi’yi yaşamaya ve problemleriyle yüzleşmeye teşvik eder. Dr Komolika, Viraj’ın Dadi hastalığı ve Sanjay’in tutuklanmasından şüpheleniyor. Viraj annesine kötü davranır. Daha sonra zorla Jahnvi’yi arabasına alır ve onu ailesinin evine bırakır. Jahnvi, aile üyelerinin ölü bedenlerini ve yanmış evini görünce yıkılır. 


Jahnvi, aile üyelerinin ölü bedenlerini görmeye ağıt yakıyor. Viraj umursamadığını söyler ve ona işkence etmeye devam eder. Jahnvi’nin evini yakar. Tüm duyularını kaybeder ve çöker. Kaçmak için umutsuz, Jahnvi, kendi ölümünü sahte onu Sia için kimlik ve kaçtı değiştirir Gurgaon. Sia, Gurgaon’da ona aşık olan Raghav ile tanışır.

Yeğeni Krish’a hükmeder, Viraj onu bulur ve Raghav’un ​​ailesi ile yanlış anlaşılmalar yaratır. Sia sonunda ona karşı durur ve Raghav’a olan sevgisini fark eder, zihinsel sığına gönderilen Viraj’dan boşanır. Masum Yeni Gopi kimdir?Saath Nibhaana Saathiya Masumda yeni Gopi’yi canlandıracak olan oyuncu Devoleena Bhattacharjee kimdir?


Bir yıl sonraDüzenle


Raghav’un ​​erkek kardeşi Dev ve karısı Komal öldürüldü. Raghav, katilin, Rana adında bir suçlu olarak aydınlanan aile dostu ACP Saxena olduğunu öğrenir. Viraj Rana’nın gerçeğini keşfettiğinde, Rana elektroşok terapisini Viraj’ın zihinsel yeteneğini yedi yaşındaki bir çocuğa düşürmek için kullandı. 


Raghav Rana’yı tutuklamayı başarır ve Viraj’ı ölümden kurtarır. Viraj’ın hafızasını geri kazanmasına yardım eder, ardından Viraj Sia’yı geri kazanmaya çalışır, ancak Raghav onu hapse geri döndürmeye karar verir.


Yollarında Raghav’u öldüren keçiler tarafından saldırıya uğrarlar. Raghav Sia’nın adıyla dudaklarında ölür ve Viraj cinayetten sorumludur. Sia’yı ikna etmeye çalışır ama aynı zamanda hayatına geri dönmesini ister. Onu zehirler ve panzehiri sadece onu sevdiğini söylediğinde uygulayacağını söyler. Sia reddeder ve Viraj’a sadece Raghav’u sevdiğini ve Viraj’ın yanlışlarını ödemek zorunda kalması için kalbinin yaşayacağını söyleyerek ölür.


Sia’nın ölümünden sonra

Düzenle Sia’nın kalbi Ananya adlı bir TV gazetecisine bağışlanır. Sia ve Viraj’ın hikayesinin farkında olan Ananya, daha derine iner ve Viraj’ın Sia’yı öldürdüğünü keşfeder. Onu ortaya çıkarmaya çalışır ama başarısız olur. Viraj operasyonu öğrenir ve Sia’dan bir şey çalındığı için öfkelenir ve kalbini geri almaya çalışır.


Ananya, Viraj’ın Sia’nın cesedini sakladığını keşfeder ve bulur ve yakılmaya başlar. Viraj onu durdurmaya çalışıyor ama onu lanetliyor ve aniden ne kadar yanlış olduğunu anlıyor. Duygusal olarak yok edildi, kendini polise teslim etti ve 14 yıl hapse mahk ism edildi. Hikaye Ananya’nın kalbi ile sona erer ve sonunda eylemlerini tövbe ettiği ve Sia’nın anılarıyla hapishanede yaşadığı gösterilen Viraj’ı affeder.

Yorum Bırakın