Hint Dizileri Öne Çıkan

Masumdan hangi oyuncu ayrılacak?

Masumdan hangi oyuncu ayrılacak?


Masumda Rashi karakterini canlandıran Rucha Hasabnis den sonra şimdide diziden oyuncunun annesi urmila karakterini canlandıran Vandana Vithlani mi çıkıyor?

Masumda Radha dan kurtulmak için bir plan yapılacak ve urmiladan yardım istenecek. urmila bunu kabul etmeyecek. modi ailesini sevmiyorum neden yardım edeyim ki diyecek. Kinjal olanı biteni öğrenince gopiye ben size yardım ederim diyecek. Ve gopiye yardım etmek için konağa gidecek. kinjali evde bulamayan urmila onun konağa gittiğini anlayım oraya gidecek. konakta ise plan işlemeye başlamıştır. Kinjalin başına saksı düşmesi beklenirken urmilanın başına saksı düşecek ve urmila bayılacak. gopi ve diğerleri Rada sen urmilayı öldürdün diyerek başına üşüşecekler. oysa urmila ölmemiştir. kendini toparlamaya çalışırken gopi ardayı iceri götürür. herkes urmilayı ikna etmeye çalışır oyunu bozmaması için. urmila kabul etmez ama torunları biz radadan korkuyoruz gitmesini istiyoruz anne anne diyince urmila yumuşar ve torunları için bu oyunu kabul eder. Karanvir Bohra‘dan güzel haber.


Yani gercekte urmila ölmemistir. Raha bu oyuna inanir ve çok korkar. Kolila polise haber vermemiz lazım der. rada ise ne isterseniz yaparım hapishaneye geri dönmek istemiyorum der. kokilada bize saygılı olmanı çocuğa zarar verecek birsey yapmamanı ve jigar ile paritiden uzak durmayı istiyorum der. rada şartları tam olarak dinlemeden hemen kabul eder. Yeni hint dizisi Tutku konusu oyuncuları.

Kokila Pariti ve Gopinin planı tutacak mı?Şimdilik gopi kokila ve paritinin planı tuttu ama peki planları bozulacak mı? Evet bozulacak. Nasılsın urmila ölü olarak bilindiği için evde sıkılır ve ahem ona tatil bileti alır. kokila uçağın kalkmasına iki saat var diye torunlarını görmek ister. Raha ise urmilanın torunları ile birlikte dir. Ve urmila torunları ile konuşurken rada gelir urmila uzaklaşır ama raha urmilayı takip eder ve gerçek kimliğini öğrenir.  daha neler olacak neler rada urmilayı kaçıracak. meera ve vidyayı da kaçıracak.

Masumdan hangi oyuncu ayrılacak?
Masumdan hangi oyuncu ayrılacak?buraya kadar anlattığın kısımda saçma olan ne biliyormusunuz. Bu yerden bitme rada nasıl oluyorda adam bile tutmadan koskoca kadın olan Urmilayı tek başına kaçırıyor oda yetmezmiş gibi odasına nasıl çıkarıyor ve ellerini ayaklarını bağlıyor. Peki mera ve vidalı kacırmasına ne demeli. üstelik hamilesin. Nasıl o durumda güç kullandın. Senaristler acaba bu bölümleri yazarken ne içmiş olabilirler. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

bu arada dediğim gibi urmila diziden tamamen ayrılmıyor. Bir çok bölümde rol almaya devam edecek. hatta urmilanın saçlarına ak düşmüş hallerini de göreceğiz. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!