Hint Dizileri Öne Çıkan

Masum’da Rada ölüyor.

Masum’da Rada ölüyor.


Gopi konakta yoktur. Kokila Ahem ve diğerleri bu durumdan dolayı endişelidir. Ahem Gopi’nin tepsisini görür içindeki bütün kırmızı tozlar dökünmüştür.  


Ahem kırmızı toza bulanmış ayak izlerini görünce Gopi’yi bu ayak izlerini takip ederek bulabileceklerini söyler. Sonra ayak izlerini takip ederler.


Gopi ve Rada ise tapınağın yakınında olan nehrin yanındadırlar. Kötülük timsali Rada Gopi’ye Raşi bebeği öldüreceğini ama ondan önce intikam için Gopi’yi öldüreceğini söyler. Gopi Raşi bebeğe zarar vermemesi için Rada’ya yalvarır. Rada ise Raşi bebeği bir ağacın dalına bağlamıştır. Ve ipi tutuyordur eğer ipi bırakırsa Raşi bebek düşüp ölecektir. Rada gülerek Raşi bebeği nehre atar. Gopi şok olmuştur. İkimizin Yerine oyuncuları şuan neler yapıyor.

Masum’da Rada ölüyor.
Koşarak nehre girer ve Raşi bebeği arar sonunda onu kurtarır ama kurtardığı bebeğin gerçek Raşi bebek olmadığını görür. Nehirden çıkar Rada’nın yanına gider. Rada bu sefer gerçek Raşi bebeği ağacın dalına bağlamıştır.  Şimdi ilk saçmalık bu sahte bebek orada bağlıyken gerçek bebeği Rada nereye sakladı. Ve bu bebek o kadar sese nasıl hiç ses çıkarmadı. Gopi Rada’ya yine yalvarmaya başlar ama Rada Gopi’yi tokatlar bir güzel döver. 


Gopi Rada’dan uzun nasıl Rada’dan dayak yedi. İkinci saçmalık bu. Rada birde Gipi’nin bayıldığım daha ölmediğini düşünüp onu nehre atmak için sürükler. Öldüğünden emin olmak içinde ayağına taş bağlar. Tam nehre artarken Kokila, Ahem, Pariti onları görür. Rada Gopi’yi nehre atar Ahem Gopi’yi kurtarmak için nehre koşar. Rada ise Ahem’e gitmemesini eğer giderse Rashi bebeği öldüreceğini söyler. Vishesh Bansal kimdir?


Ahem

Ahem aldırış etmez ve nehirde Gopiyi arar. O arada Kokila ve Pariti Rada’ya Raşiye birşey yapmaması için yalvarır. Nehirde Gopi kendine gelir ve ayağındaki ipi çözer nehirde bulduğu bir çubuğu alır ve sinirle nehirden çıkar. Raha’nın yayına gelir Rada çok korkar Gopi Rada’ya tokat atar Rada yere düşer daha sonra Rada’nın kalbine elindeki çubuğu saplar. Raşi bebek artık kurtulmuştur. Gopi 14 yıl hapse mahkum edilir. İyi halden 4 yıl cezası indirilir. 

Masum'da Rada ölüyor.
Masum’da Rada ölüyor.Bu arada Rada karakterini canlandıran Bhavini Purohit ikinci kez Masum dizisine dönmüştü. Ama artık diziye tekrar giriş yapmayacak. Oyuncu kötü bir karakter canlandırsada normal hayatında iyi ve neşeli bir insandır. Çekimler sırasında Devoleena Bhattacharjee, vishal Singh, Muhammed Nazim gibi oyuncularla çok iyi bir bağ kurdu. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!