Hint Magazin Öne Çıkan

Manica khanna’nın sektörde çektiği zorluklar

Manica khanna’nın sektörde çektiği zorluklarThapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya’da Shraddha karakteri ile ün kazanan oyuncu Monika Khanna yeni dizi ile dönüş yaptı. 


Hintli oyuncu Monnica Khanna’nın yeni dizisinin adı Prem Bandhan. Oyuncu daha önce Mahi Way dizisinde rol almış daha sonra uzun bir süre yeni projede görülmemişti. Monica Khanna sektörde ilk yer aldığında evinde ne bir ocak nede bir buz dolabı varmış. Bütün bu zorluklara katlanıp iyi bir yol kat ettiği için oyuncu kendisi ile gurur duyuyor. Tutku hint dizisi konusu oyuncuları

Manica khanna'nın sektörde çektiği zorluklar
Manica khanna’nın sektörde çektiği zorluklarMonica evde buz dolabı ve ocak olmadığı için sette çok yemek yermiş. İnsan ona çok yiyorsun kilo alacaksın. Sen şişmanladın mı? gibi rencide edici sözler söylüyormuş. Bu Monica’yı çok üzüyormuş. Ama her şeye rağmen iç dünyasını kimseyle paylaşmamış. Kimseye zor durumda olduğunu söylememiş. Oyuncu insanlara karşı nazik olmalı ve kimseyi yargılamamalıyız dedi. Aneri Vajani kimdir?Sette karşılaştığı zorluklardan bahseden oyuncu: “setteki zorluk ise insan ayrımı. Sette güzelsen ve inceysen farklı muamele görüyorsun. Bende bunun zorluğunu yaşadım. Bu toplumumuzda malesef üzücü bir gerçek” dedi.

Yorum Bırakın