Hint Magazin Öne Çıkan

Drashti Dhami’nin ismi kimlerle anıldı.

Drashti Dhami’nin ismi kimlerle anıldı.


Geet hui sabse parayi Yaralı Kalbim’de Geet karakterini canlandıran Drashti Dhami rol aldığı bir çok dizide tartışma yasadı. İste oyuncunun rol aldığı diziler ve yaşadığı tartışmalar. Oyuncunun yer aldığı Dill Mil Gaye, Geet Hui Sabse Parai, Madhubala Ek Ishq Ek Junoon veya Ek Tha Raja Ek Thi Rani gibi diziler reyting departmanında harikalar yarattı. Ancak kişisel hayata oyuncu öfke nöbeti kraliçesi olarak biliniyor. 
1. Drashti Dhami’nin Jhalak Dikhhla Jaa sunucusu ile anlaaşamadığı için show’dan atıldığını biliyormuydunuz? 
Drashti Dhami, Yalancı Bahar yani Madhubala Ek Ishq Ek Junoon’un derecelendirmelerinin tavan yaptığı sırada ekranlarda hüküm süren bir televizyon kraliçesiydi. Aynı başarıyı show dünyasında da yakalyacağını umdu ve  popüler dans realite şovu Jhalak Dikhhla Jaa’ya katıldı.Ama oyuncunun hem hazırlanması uzun sürdüğü için hemde hazırlanamadığı zamanlar çekimleri ertemek istediği için yapımcılar tarafından sunuculuğa uygun bulamadı. Bir de buna Yardımcı sunucu Ranvir Shorey ile anlaşamaması eklenince show programından kovuldu
2. Drashti Dhami’nin Yaralı Kalbim’in ortak yıldız Gurmeet Choudhary ile aşk yaşadığı basına yansıyınca gündem karıştı.

Drashti Dhami'nin ismi kimlerle anıldı.
Drashti Dhami’nin ismi kimlerle anıldı.Drashti Dhami Yaralı Kalbim’deki rol arkadaşı Gurmeet Choudhary ile sette iyi anlaşınca ikilinin ilişkisi olduğu spekülasyonları basına bomba gibi düştü. Gurmeet Choudhary ve Drashti Dhami okadar yakındı ki Gurmeet’in eşi Debina kocasına ültimatom vermek zorunda kaldı. Peki bu ültimatom ne demek onu açıklayayım. Ültimatom: bir devletin başka bir devlete herhangi bir konuda verdiği ve hiçbir tartışmaya ya da karşı çıkmaya yer bırakmaksızın, tanıdığı süre içinde isteklerinin yerine getirilmesini bildirdiği bir savaş tehditi demek. O sırada Drashti Gurmeet ile arasında çıkan söylentileri şu sözlerle bozdu. “Bu yakıştırmalar oldukça rahatsız edici. Bir yıl sonra biriyle tanıştım ve çıktığımızı yazmaya başladılar. Sence bu kadar çok zamanım var mı? Hayatımla çok meşgulüm ve ben Bekar olduğum için çok mutluyum. Gurmeet ile çıkan söylentileri kim yayıyor ise yemin ederim cehennemde yanacak ve hadım edilmeli. Şu anda, hayatımda yeni birine ihtiyacım olduğunu sanmıyorum, “dedi.
3. Drashti Dhami’nin adı daha sonra ise Sidharth Shukla ile anıldı. İkili arasında bir şeyler olduğu söylendi. Drashti ve Sidharth Shukla, Jhalak Dikhhla Jaa’ya katılırken, birbirleriyle dolaştıkları zaman geçirdiklerine dair haberler vardı. İkili, gösteriyi bittikten sonra bile bir süre görüşmeye devam ettiler. O sırada, Drashti’nin şimdi kocası Neeraj Khemka ile çıktığı haberleri de ortaya çıkmıştı. O dönem ikilinin arasında gerçekten birşey varmıydı bilinmiyor. Pratap Hada kimdir?
4. Drashti Dhami, Madhubala’daki başrol oyuncusu Vivian Dsena ile bir daha asla çalışmayacağını söyledi. Yalancı Bahar oyuncusu Vivian Dsena ile de yakıştırılan oyuncular bu yüzden mi kavga ediyorlardı bilinmez. Söylentilere göre Vivian Dsena’nın eski eşi o dönem kıskançlığından dolayı bir kaç kez seti basmış. Ama Drashti Dhami ile Vivian Dsena’nın arası okadar bozuktu ki çekimler dışında göz göze bile gelmemeye çalışıyorlardı. Drashti Dhami bir show programında bir daha asla Vivian Dsena ile çalışmak istemediğini bile söyledi. Tabi yıllar sonra her iki oyuncuda bir birleri ile tekrar çalışa bileceklerini söylediler. Ve hayranları Madhubala 2’yi dört gözle bekliyor. Yaralı Kalbim baştan sona özeti.
5. Drasti Dhami, Ek Tha Raja Ek Thi Rani’nin setlerinde öfke nöbeti geçirdi.  Drashti, TV endüstrisindeki öfke nöbetleriyle tanınır ve bir sahneyi tamamladıktan sonra mikrofonu çıkarmayı unuttu ve hatasını cep telefonu ile uzun bir süre konuştuktan sonra fark etti. Ancak mikrofonunu sessizce çıkarıp işine bakmak yerine, oyuncu ortalığı birbirine kattı ve ses mühendisine çığlık atarak çekimden ayrılmakla tehdit etti. Bunun üzerine ses mühendisi oyuncudan özür diledi sonra Herşey normale döndü. 

Yorum Bırakın