Hint Magazin Öne Çıkan

Hintli oyunculardan kötü haber

Hintli oyunculardan kötü haberHint TV endüstrisinden gerçekten endişe verici haberler geliyor. Covid-19’un ikinci dalgası Hindistan’da şimdiden zirveye ulaştı ve en kötü etkilenen yer ise Mumbai.Şimdiye kadar, Akshay Kumar, Vicky Kaushal, Katrina Kaif, Alia Bhatt, Ranbir Kapoor, Sara Khan, Toral Rasputra, Amar Upadhyay gibi birçok film ve televizyon  yıldızı Corona’ya yakalandı. Ve şimdi, Corona korkusu, Barun Sobti, Rubina Dilaik, Abhinav Shukla, Tinaa Datta, Rashami Desai ve diğer birçok ünlüyü sardı. Çünkü bu oyuncular Corona virusün en yaygın olduğu Mumbai, Malad’da yaşıyorlar.  

Hintli oyunculardan kötü haber
Hintli oyunculardan kötü haber

Mumbai’nin Malad bölgesi son zamanlarda vakalarda büyük bir artış gösterdi ve bu nedenle önlem almak son derece önemli. Kushal Tandon kimdir?Bir çok ünlü bu bölgede yaşadığı için kısıtlamalar arasında sıkışıp kaldı. Barun Sobti bir garip aşk’ta Arnav karakterini canlandırıyordu, Rubina Dilaik ise Shakti dizisinde Soumya’ karakteri ile tanınıyor. Oyuncunun eşi Abhinav Shukla ise Yaralı Kalbim’de Dev karakterini canlandırmıştı, Tinaa Datta ve Rashami Desai’yi Uttaran Kördüğüm dizisinden tanıyoruz. Corona Televizyon sektörünü öyle kötü etkilediki. Drashti Dhami hangi oyuncu ile yakışıyor?


Hindistan Mumbai’de yaşayan bir çok ünlü yer aldığı dizilerden almaları gereken ücretleri alamadılar. Kimisi artık geçinemediği için ailesinin yanına döndü. Kimi yapımcıları kendisine zarar vermekle tehdit etti. Kimisi ise oyunculuk dışında başka şeyler yaparak gelir elde etmeye çalışıyor.

Yorum Bırakın