Hint Magazin Öne Çıkan

Vivian Dsena böyle olmayı seviyorum 

Vivian Dsena böyle olmayı seviyorum 


Yalancı Bahar Madhubala da Rishabh Kundra ve Arkey karakterini canlandıran hintli oyuncu kendinden bahsetti.


Vivian Dsena, Hindistan’da ve uluslararası şov dünyasında tanınan bir isimdir. Oyuncunun dizi seçimi, onu doğrudan hayranlarının kalbine götüren bir rota yarattı. Bununla birlikte, diğer birçok yıldızın aksine, Vivian sıradan halk gibi yaşayan biri. Daha fazla iş almak için partiden partiye koşan, herkesle sosyalleşen bağ kuran biri değil. Buda onu hayranlarının gözünde ilk sıralara yükseltiyor. 


En son popüler televizyon programı ‘Shakti’de görülen oyuncu, parti yapma ihtiyacının gereksiz olduğunu düşünüyor. Manish Goplani ilk TV deneyimi.

Vivian Dsena şöyle söyledi: “Kimse parti yaparak ya da sosyalleşerek başarılı olamadı. Tam aksini düşünen varsa söylüyorum. Son derece sosyal ve parti insanı olan pek çok insan tanıyorum, ancak ne işi var ne de başarılılar. Görüle bildikleri tek yer ertesi gün gazetede fotoğraflarının olması.  Başarının sosyalleşmeyle hiçbir bağlantısı yok.” Preetika Rao hakkında yeni haber.

Vivian Dsena böyle olmayı seviyorum 
Vivian Dsena böyle olmayı seviyorum 
Kişisel yaşamında kendini rahat hisseden oyuncu Vivian Dsena, genellikle “münzevi” veya “kibirli” olarak kabul edilir.

Oyuncu bu konuda “Böyle olmayı seviyorum” diyor ve ekliyor, “Sosyal olmamın istendiği bir zamanlar oldu. Ama bu bana uymuyor. Benimle pazarlık yapıldığında kendimi kaybediyordum. İnsanlar ya da sosyal normlar için kendimi kaybedemem. Herkesin bir doğası var ve ben artık benimkini hiç kimse için değiştirmiyorum.” Dedi.

Yorum Bırakın