Hint Magazin Öne Çıkan

Namish Taneja’nın Morelini Kim Bozdu?

Namish Taneja’nın Morelini Kim Bozdu?

Swaragini Jodein Rishton Ke Sur, Bıçak Sırtı’nda Lakshya karakterini canlandıran hintli oyuncu hakkında haber.


 Swaragini Oyuncu Namish Taneja şok mesajlar aldı. Mesajların birinde “Senin gibi insanlar ölmeli ve sushant Singh Rajput geri dönmeli” yazıyordu.


Namish Taneja Hint Televizyonunda popüler bir yüz ve haklı olarak! Swaragini’deki Tejasswi Prakash ile eşleştirildikten sonra, oyuncu en son Vidya’da görüldü. Ancak son zamanlarda oyuncunun başına gelen şey insanlık dışı ve nezaket sınırlarını aştı.


Oyuncu, Ekta Kapoor’un popüler doğaüstü draması Naagin 5 için sahte bir çağrı aldığını açıkladı. Ancak çağrılara cevap vermemeye karar verdiğinde olanlar oldu. Manish Goplani Yeh Teri Galiyaan’ı neden bıraktı.Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki’de Bihaan ve Aryaan karakterlerini canlandıran hintli oyuncu hakkında haber.

Namish Taneja'nın Morelini Kim Bozdu?
Namish Taneja’nın Morelini Kim Bozdu?

Namish Taneja, bu çağrı hakkında birilerinin kendisine yem attığını düşündü. Ve gelen çağrıları umursamadı görmezden geldi. Oyuncuyu rahatsız eden kişi ona ölmelisin diye mesaj atınca oyuncu şok oldu.


Namish Taneja, “bana Balaji Telefilms için yayın yaptığını ve beni Naagin 5’de rol almam için seçtiğini söyledi,  bende bu iş için detayları göndermesini rica ettim. Ayrıntıları profesyonel bir şekilde sunamamasına rağmen, yine de ona şüphe ile bakmadım. Ancak sohbet ederken bir şeylerin ters gittiğini anladım. Daha önce de Balaji’den çağrı almıştım ve onlar tamamen profesyonel di. Bu kız biraz kaba ve garipti. Daha sonra mesajlarına cevap vermemeye başladığında, kötü sözler kullanmaya başladı ve benden intihar etmemi istedi. Merak ediyorum, bunlar ne tür insanlar? Ve böyle şeyler yapmaktan ne alıyorlar? Bu sahte oyuncular, yaratıcı  ve yönetmenler ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.” dedi.Uttaran kördüğüm oyuncularının kötü alışkanlıkları Uttaran Kördüğüm oyuncularının kötü alışkanlıkları neler. Tina Datta, Rashami Desai, Nandish Sandhu ve diğer oyuncuların kötü alışkanlıkları neler? 

Namish Taneja'nın Morelini Kim Bozdu?
Namish Taneja’nın Morelini Kim Bozdu?


Oyuncu, herkesin görüşüne saygı duyduğu halde, birinin başka birine intihar etmesini söyleyemeyeceğini söyledi. “Herkes bir savaş veriyor ve özellikle bu zorlu zamanlarda başkalarına karşı nazik olmalıyız. Birisine intihar etmesini nasıl söyleyebilirsiniz? Belki de diğer kişi kişisel veya mesleki sorunlarla karşı karşıyadır veya depresyondadır, Ya karşınızdaki kişinin intihar duygularını kışkırtırsanız. Bu korkunç birşey. Düşünmeden böyle şeyler söyleyen bu tür insanlar için üzülüyorum. Onlar zihinsel olarak hasta, Tanrı onları korusun.”

Namish Taneja Hakkında Başka Bir Haber İse Şu;

En son ‘ Vidya ‘ TV dizisinde görünen bıçak Sırtı’nın yakışıklı oyuncusu Namish Taneja, oyunculuk dışında birşeyler yapmaya karar verdi.
Evde kalma durumundan dolayı aktör bu durumu iyi degerlendirmek istedi ve ortaya bir rap şarkısı çıkardı. Ona bu konuda destek olan ise arkadaşı Anurag Verma.

Namish bu rap şarkısını yazmadan önce paniğe kapılmış. Daha aonra kendisini motive etmeyi başarmış  ve rap şarkısını ortaya çıkarmış. Oyuncu bu yazdığı rap şarkısını henüz kimin seslendireceğine karar vermemiş. Ama görüşmelere devam ediyormuş. Hayırlısı diyelim.

Yorum Bırakın