Hint Magazin

Gurmeet Choudhary’in çekim zorluğu 

Gurmeet Choudhary’in çekim zorluğu 


Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim hint dizisinde Maan karakterini canlandıran hintli oyuncu kendisini bile bile yaktı.Gurmeet Choudhary oyunculuğu okadar çok seviyor ki bunun için neredeyse yapamayacağı şey yok. 


Oyunculuk kendisini yakmasına sebeb olsa bile bunu göze alıyor. Peki oyuncu kendisini nasıl mı yaktı? Tabiri Yaralı Kalbim çekimleri sırasında. Oyuncu zor sahnelerde bile mümkün olduğunca dublör kullanmamaya dikkat ediyor.Yaralı Kalbim hint dizisinin bir bölümünde Drashti Dhami yani Geet, Gurmeet Choudhary’ye yani Maan’ı acı biber yemeye zorluyor. Maan’ın muhteşem egosu bu zorlama karşısında zarar görüyor. Ve ondan daha fazla acı biber yiyebileceğini kanıtlamak için oturup peş peşe acı biber yiyor. Oyuncunun artık acıdan dili uyuşuyor. Yönetmen kestik dediğinde ise Gurmeet acıdan ne yapacağını bilememiş. Dilindeki o acının ve uyusmanın geçmesi yarım saat sürmüş. 

Gurmeet Choudhary'in çekim zorluğu 
Gurmeet Choudhary’in çekim zorluğu 

Gurmeet acı biber olayı ile ilgili şöyle dedi:”Sahneyi doğru yapmak için başka bir seçeneğim yoktu ve biberi üzerinde fazla düşünmeden yedim. Yönetmen ‘kestik’ dediğinde resmen cehennemi yaşıyordum. Dilim yanıyordu. Yarım saat boyunca bu acı geçmedi. Bu acıyı size kelimelerle anlatamam.” Dedi. Divyanka Tripathi’nin eşiyle aşk hikayesi.Gurmeet Choudhary eşi Debina ise onun için endiselendi ve bu durum onun hiç hoşuna gitmedi.


Gurmeet: “Debina, ev işlerini hiç umursamadan, evde tembellik yapabileceğimi biliyor. Ama oyunculuk söz konusu olduğunda, sonuna kadar gittiğimi de biliyor. Ancak, bu olay onu endişelendirdi. Bana ne yaparsan yap, lütfen iyice düşün ve sonra kararı ver.” Dedi. Paras Babbar kimdir?Gurmeet ayrıca rahatsızlığından da bahsetti “Birkaç gündür sürekli gece çekimleri yapıyorduk ve vücudum sadece strese tepki veriyor. Ama biliyorum günlük bir dizi için çalışıyorum ve her saniye, her küçük hareket önemli dedi”.

Yorum Bırakın