Hint Magazin Öne Çıkan

Devoleena Bhattacharjee onlari eleştirdi

Kanal 7 hint dizisi Masum’da Gopi karakterini canlandıran hintli oyuncu Devoleena Bhattacharjee Baş Tacım hint dizisinde rol alan Ankita Lokhande’nin eşini eleştirdi.

Devoleena Bhattacharjee, Bigg Boss 15 yarışmasında yer alan ve Saath Nibhaana Saathiya dizisinde Gopi Modi rolünü üstlenen ünlü Hint oyuncu olarak bilinir. Son zamanlarda, Ankita Lokhande ve Vicky Jain arasındaki tartışmada da adını duyurmuştur.

Ankita Lokhande, Pavitra Rishta dizisinde Archana karakterini canlandırmış ve Sushant Singh Rajput’un eski sevgilisi olarak tanınmaktadır. Vicky Jain ise şu anda Ankita Lokhande’nin nişanlısıdır.

Devoleena Bhattacharjee onlari eleştirdi
Devoleena Bhattacharjee onlari eleştirdi

Devoleena Bhattacharjee, bir Instagram canlı yayınında, Ankita Lokhande’nin Vicky Jain’e duyduğu bağlılığı vurgulayarak, ancak aynı zamanda Vicky Jain’in saygısız davranışlarına dikkat çekmiştir. Bhattacharjee, Vicky Jain’in Ankita Lokhande’ye terlik fırlattığını iddia etmiş ve Lokhande’nin kendisini savunmasını, haddini bildirmesini istemiştir.

Aynı zamanda, Devoleena Bhattacharjee, Bigg Boss 15 yarışmasına katılma deneyimine de değinmiş ve yarışmanın zorluğunu ve kendi stresini dile getirmiştir. Oyuncu, izleyicilerden destek beklediğini ve yarışmada kalmak için elinden geleni yapacağını ifade etmiştir.

Yorum Bırakın