Hint Magazin Öne Çıkan

Drashti Dhami hakkında 13 bilinmeyen 

Drashti Dhami hakkında 13 bilinmeyen Yalancı Bahar ve Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim de Geet karakteri canlandıran Drashti Dhami hakkında 13 bilinmeyen.1) Drashti Dhami’nin en sevdiği dondurma naneli çikolata parçacıklı dondurma.2) Drashti Dhami okul arkadaşları ile hala görüşüyor. 


3) oyuncu gömlek olarak siyah renk gömlekleri tercih etsede en sevdiği renk beyazmış.4) oyuncu geğirdiğinde hemen afedersiniz dermiş.


5) Kendisinde değiştirmek istediği huyu ise çabuk sinirlenmekmiş. Drasti bu huyunu kendisi de sevmiyor. Tutku hint dizisi konusu oyuncuları.

Drashti Dhami hakkında 13 bilinmeyen 
Drashti Dhami6) Drashti Dhami’ye bir röportajda erkek olsaydınız isminizin ne olmasını isterdiniz sorusuna şöyle cevap vermiş Ranvijay veya Aakash 


7) astroloji’ye  kimimiz inanır kimimiz ise inanmaz güzel oyuncu ise astrolojiye yani burçlara inanıyor.8) Drashti yemek yapma konusunda iyi biri. Ve aşçılık konusunda kendinize 1 ile 10 arasında bir puan verecek olsanız bu kaç olurdu sorusuna kendime 7 puan verirdim diyor. Jennifer Winget kimdir?


9) Drashti’in en sevdiği televizyon oyuncusu Karan Singh Grover’miş. Ve oyuncu evet karan’a çok düşkünüm. O iyi bir arkadaş ve iyi bir oyuncu diyor.10) Drasti Dhaminin Avizeleri sevdiğini biliyormuydunuz.11) yağmur yağdığında çıkan o toprak kokusunu sevmeyen pek yoktur. Drasti Dhami’de yağmur yağdığında çıkan o kokuyu seviyormuş.12) çekime ara verildiğinde Drashti Dhami ya telefonla konuşurmuş yada uyurmuş.


13) Dizi için giyilen ağır kostümler ve mücevherler oyuncu rahatsız ediyormuş.

Yorum Bırakın