Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary’in 2 Kızı mı var?

Gurmeet Choudhary’in 2 Kızı mı var?

Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim de Maan karakterini canlandıran oyuncu Gurmeet Choudhary’in 2 kızı mı var? İşte detaylar 

Gurmeet Choudhary gerçekten sevilmeyek bir oyuncu değil. Mesleğine duyduğu aşkı oyunculuk için ne yapması gerekiyorsa yapması gerçekten takdire şayan. Türk hayranları oyuncuyu Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim’deki Maan karakteri ile tanıyor. O gerçekten koca yürekli bir insan. Ve tabiki eşi Debina Bonnerjee de öyle. Bir gü oyuncu Gurmeet Choudhary Annesini ziyaret etmeye Jaypur’a gider. Annesi ona küçük iki kız çocuğundan bahseder. Bu iki küçük kız çocuğunun zor durumda olduğunu evlere temizliğe gittiğini söyler. Gurmeet bu duruma çok üzülür. Gurmeet Choudhary’in aklında bu iki kız çocuğunu evlat edinme vardır. Drashti Dhami‘nin ismi kimlerle anıldı?

Gurmeet eve döner ve eşi Debina ile bu durumu konuşur. Debina Bonerjee eşine “galiba soyadımızı verme zamanı geldi” der. Yani çocukları evlat edinme fikrine sıcak baktığını söyler. Leena Jumani kimdir?

Gurmeet Choudhary'in 2 Kızı mı var?
Gurmeet Choudhary’in 2 Kızı mı var?


Gurmeet Choudhary eşi Debina Bonnerjee ile vakit kaybetmeden Jaypur’a gider gerekli işlemler yapılır. Yasal olarak herşey yapıldıktan sonra Gurmeet Choudhary eşi Debina Bonnerjee ve iki kızı evlerine dönerler. Yani Gurmeet zordurumdaki o iki kız çocuğunu evlat edindi. Ve “Jaypur’a iki kişi gittik ama 4 kişi olarak döndük” der.

Gurmeet Choudhary’in evlat edindiği ile ilgili çıkan haberler basına yansıyınca oyuncunun hayranlarından bazıları oyuncuyu davranışından dolayı tebrik ederken kimisi acaba çocukları mı olmuyor? diye yorumlar yaptılar.

Gurmeet Choudhary ve Debina Bonnerjee şuan çocuk düşünmüyor. Zaten evlat edindikleri için böyle bir istekleri şimdilik yokmuş. 

Yorum Bırakın