Hint Magazin Öne Çıkan

Ayub Khan Yeni Dizisi

Ayub Khan Yeni Dizisi


Ayub Khan Uttar Kördüğüm de Takur karakterini canlandırdı. Hintli müslüman oyuncunun yeni dizisi ve karakteri hakkında bilgi. 


Ayub Khan ”Bir oyuncu her zaman toplumdan ve etrafındaki insanlardan birşeyler öğrenmeli” Dedi.


Ayub 25 yılı aşkın bir süredir sektörün içinde olan biri.

Her oyuncunun kendisine sunulan rollere farklı bir bakış açısı ve hazırlanma şekli vardır. Çoğu oyuncunun belirli bir karakterle bağlantı kurmanın onlar için ne kadar önemli olduğunu söylediğini duymuş olsak da, Ayub Khan bunun her zaman gerekli olmadığına inanıyor. Ayub şu anda Dangal TV’deki Ranju Ki Betiyaan dizisinde bir düşman olarak görülüyor. Drashti Dhami kiminle anıldı?
Ayub, “Bir oyuncu her zaman farklı düşünce süreçlerini, insanların çeşitli karakterlerini anlayabilmeli ve hayatın ve toplumun farklı yönlerini anlama yeteneğine sahip olmalıdır. Bir oyuncu bunu yapamazsa, seyirci karakter ile oyuncu arasında bir bağ kuramaz. Bir oyuncu her zaman toplumdan ve çevresindeki insanlardan birşeyler öğrenmelidir.” Karan Grover kimdir?

Ayub Khan Yeni Dizisi
Ayub Khan Yeni DizisiOyuncunun dizideki karakterinin adı Guddu Mishra. Guddu Mishra karakterinin Alfa erkek niteliklerini gösterdiğini ama bazen ikiyüzlü olduğunu ve zaman zaman kadınlara düşman davranışlar sergilediğini bu yüzden karakterinin kişisel olarak zorlayıcı göründüğünü söyledi. Oyuncu: “Guddu Mishra karakteri kendi kişisel karakterime aykırı bir tutuma sahip. Ama oyunculuk becerilerim işimi kolaylaştırıyor” dedi.Ayub 25 yıldır bu sektörün içinde oyuncu çeşitli karakterler oynadı ve her rolün hakkını tam anlamıyla ile verdi. Bu yüzden oyuncunun canlandırdığı Guddu karakteri seyircilerden büyük bir sevgi ve ilgi gördü.Ayub Khan’ın yeni dizisi olan Ranju Ki Betiyaan da bekar bir anne olan Ranju’nun ataerkil bir toplumda 4 kız çocuğu yetiştirme mücadelesi anlatılıyor. Bekar annelerin karşılaştığı çeşitli toplumsal meselelere değiniyor. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!