Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary hayatının şokunu yaşadı 

Gurmeet Choudhary hayatının şokunu yaşadı 


Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim de Maan karakterini canlandıran hintli oyuncu hayatının şokunu yaşadı. 

Ünlü oyuncu Gurmeet Choudhary’e sosyal medyadan bir hayranı ulaşmaya çalıştı. “Sizi çok seviyorum maddi olarak durumum çok kötü sizin için canıma kıyacağım” gibi şeyler yazdı. 


Gurmeet bu mesajı önce ciddiye almadı. Hayranı şaka yapıyor sandı. Ama bu hayran diğer Gurmeet Choudhary hayranlarına da ulaştı. Onlarada aynı şeyleri anlattı. Yakışıklı oyuncunun hayranları o kişinin zor durumda olduğunu ve ona yardım etmesini istedi. Bu durumdan rahatsız olan oyuncu karakola gidip bu kişiden şikayetçi oldu. Çünkü kişi takıntılı birine benziyorsu hem oyuncuyu hem oyuncunun hayranlarını rahatsız ediyordu. Gurmeet Choudhary o hayranı ile irtibata geçip kendisi için canına kıyamamasını istedi. Bir gün Gurmeet ve eşi Debina Bonnerjee evde otururken kapıya polisler dayandı ve hakkınızda suç duyurusu var diyip oyuncuyu ve eşini karakola götürdüler. Oyuncu ve eşi dolandırıcılık ile suçlanıyordu.


Gurmeet Choudhary böyle birşey yapmadığı söyledi oyuncuya bazı belgeler gösterildi. Belgelerde intihar edeceğini söyleyen hayranı ile tanımadığı bir kaç kişinin  ismi vardı. Oyuncunun takıntılı hayranı kendisini Gurmeet Choudhary gibi gösterip Ramayan dizisini kullanarak hayranlarından para istemiş. Sizleri ünlü yapacağım demiş. Ve Gurmeet Choudhary hayranları hiç düşünmeden bu kişiye para yatırmış. Hemde bu dolandırıcı tam 11 bin rupi vurgun yapmış neredeyse 1.5 trilyona yakın. Gurmeet olanlara şok oldu. Ve hayranlarına seslendi. Tutku hint dizisinin yeni bölümleri neden verilmiyor?

Gurmeet Choudhary hayatının şokunu yaşadı 
Gurmeet Choudhary hayatının şokunu yaşadı 


Bu kişiler sizden Gurmeet ve Debina adına para yatırmanızı istemiş. Ama para yaptırdığınız kişilerin isimleri farklı yani Gurmeet ve Debina adına para yatırmıyorsunuz. Sizler nasıl buna inanabilirsiniz. Para yatırdığınız makbuzlarda başka isimler yazıyor, bakbuzda benim adı geçmiyor ki. Buna nasıl inanırsınız aklım almıyor dedi. Gurmeet Choudhary neden suçluluk duyuyor.


Ve bu olay patlak verdiğinde medya olayı öyle saptırdı ki Manşetlerde Gurmeet Choudhary ve eşi vurgun yaptı! dolandırıcılık yaptı! olarak verildi. Gurmeet Suçsuz olduğum ortadayken medyanın benim yanımda yer alması gerekirken böyle yapması çok üzücüdü dedi.


Sonuç olarak Gurmeet Choudhary ve Debina Bonnerjee bu olayda tamamen mağdur taraftır. İki oyuncunun isimleri kullanılarak onlardan bağımsız olarak bir vurgun yapılmıştır. Bu olay Gurmeet ve eşini derinden sarmıştır. Bu olaylar karşısında neler düşünüyorsunuz? 

Yorum Bırakın