Hint Magazin Öne Çıkan

Rohit Suchanti kimdir?

Rohit Suchanti kimdir?Saath Nibhaana Saathiya Masum’da Ahem ve Gopi’nin oğlu Ramakant Ahem Modi boyu, kilosu, dini, sevgilisi, burcu, ve hakkında bilinmeyenler.


Rohit Jain’in kardeşi ona Chutku der.


Mesleği: oyuncu


Onu ünlü eden ise bir dizi yada film değil Salman Khan’ın show programı Bigg Boss 12


Oyuncunun boyu: 1.75 cm


Kilosu: 75 kg


İlk dizisi Saas Bina Sasural 2010 yapımı bu dizide çocuk oyuncu olarak yer aldı.


Doğum tarihi: 6 Nisan 1996 


Yaşı: 25


Burcu: koç


Doğum yeri: Hindistan Maharashtra Mumbai


Dini: Jainizm


Yemek alışkanlığı: vejetaryen


Hobileri: yemek yapmak, seyahat etmek, yüzmek, spor ve jimnastik yapmak


Medeni durumu: bekar


Sevgilisi: yok


Ailesi babası: Sandeep Suchanti film dağıtıcısı


Annesi: Rajini Suchanti 


Erkek kardeşi: Shobhit Suchanti iş adamı


Kız kardeşi: yok


En sevdiği abur cubur: nurtella 


En sevdiği aktörler: Salman khan, Shahid Kapoor, Hrithik roshan


En sevdiği artistler: Madhuri Dixit, Priyanka Chopra


Oyuncu aşkı en kötü hastalık olarak görüyor.


Oyunculuktan her zaman etkilenmiş.


Okul yıllarında daha kiloluymuş ama spor yaparak zayıflamış.


Setlerde bile kendi yemeğini kendisi pişirin biri.


Hayvanları çok seviyor.


Rohit Suchanti kimdir? Devamı


Bigg Boss 12’de yarışan oyuncu Bigg Boss 13’ün daha iyi olduğunu söyledi. Bigg Boss 13’de ise Saath Nibhaana Saathiya Masum’da Gopi karakterini canlandıran Devoleena yer alıyordu. Rohit ise Gopi ve Ahem’in oğlunu canlandırıyordu. Rohite Bigg Boss’u kimin kazanmasını istersiniz diye sorulduğunda oyuncu kalbim Devolena’nın birinci olmasını istiyor. Ama aklımda Sidhart Shukla da demişti. Bigg Boss 13 kazanan ise Sidhart Shukla olmuştu.Gelelim oyuncunun aşk hayatına. Oyuncu birine aşık oldu ama karşılık alamadı. O kimiydi? Hintli oyuncu Srishty Rode’ydi. İkili Bigg Boss 12 evinde bir araya geldi. Ama Srishty’in o zaman sevgilisi zaten vardı. Ama Rohit buna rağmen duygularına engel olamadı. Evdeki bir çok tartısmada Rohit onun tarafını tuttu ona destek oldu. İzleyiciler de iki arasında birşeyler olduğunun farkındaydı. Bigg Boss evinden ayrıldıktan sonra ise bir röportaj da oyuncuya olan duygularını kabul etti. Evet Srishty Rode’den hoşlanıyordum. Hatta Bigg Boss evine girmeden önce de ona karşı duygularım vardı. Ona açıldım ama duygularıma karşılık vermedi dedi. Bu olaydan belli bir süre sonra Srishty Rode ile sevgilisi ayrıldı. Ayrılma sebebi sorulunca iki tarafta anlaşamıyorduk dedi. Peki bunun Rohit ile bir ilgisi varmı diye soruldu Srishty’in sevgilisi “hayır onunla ilgisi yok” dedi. Srishty Rode’ye ise Rohit’in ona olan duygularına karşılık verip vermeyeceği sorulduğunda oyuncu: ” o benim arkadaşım” dedi. “Bigg boss 12 evinde bana çok destek oldu. Hep yanımda oldu. Umarım bundan sonrada yanımda arkadaş olarak yer alır” dedi.

Rohit Suchanti kimdir?
Rohit Suchanti

Rohit Suchanti Bigg Boss 12’den sonra görme engelli bir kızın etrafında dönen televizyon dizisi Dil Yeh Ziddi Hai de başrolde yer aldı.

Rohit Suchanti hakkında bilgi Devamı…Oyuncu ayrıca Rishta Likhenge Hum Naya da yine başrol de yer aldı. Hemde Bıçak Sırtı Swaragini hint dizisinde Ragini karakterini canlandıran Tejasswi Prakash ile.Oyuncunun bir başka dizisi ise  Dil Yeh Ziddi Hai bu dizinin hikayesi ise Kajal Vyas adlı bir kız bir hastalığa yakalanıyor. Dizide o kızın etrafında dönüyor. Corona virüs sebebi ile oyuncu Rohit’in diziden ayrılacağı söylendi. Ama oyuncu bunu reddetti.
Rohit 2019’da Favori Nayi Jodi dalında Zee Rishtey Ödülü kazandı. Şimdiki halinden görüntülerOyuncunun saç rengi siyah göz rengi kahve rengi


Düzenli  olarak spor yapıyor. Fitliğini düzenli beslenmesine ve spora borçlu. Çünkü ergenlik döneminde kilolu biriymiş ve zayıflamanın spora borçlu olduğunu söylüyor. Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya‘nın aşk hikayesi.Oyuncunların kendilerine her zaman dikkat etmesi gerektiğini çünkü her oyuncunun ekran yüzü olduğunu söyledi. Masum saath nibhaana saathiya  hint dizisinde en sevdiği iyi anlaştığı oyuncular ise Gopi karakterini canlandıran Devoleena bhattacharjee Ahem karakterini canlandıran Mohammad Nazim ve Jigar karakterini canlandıran Vishal Singh’miş. Oyuncu Masum setinde’ki hiç bir oyuncu ile sorun yaşamamış. Güzel giyinmeye dikkat eden oyuncu arkadaşları ve ailesi ile vakit geçirmeyi seviyor. Barun Sobti ödül aldı.

Yorum

Yorum Bırakın