Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Nikunj Malik kimdir?

Nikunj Malik kimdir?

Nikunj Malik 30 Ekim 1984 doğumlu hintli bir oyuncudur. Yaşı 2021 tarihine göre 37 burcu alrep Doğum yeri Gurgaon Haryana Hindistan

Mesleği oyuncu ve ayakkabı tasarımcısı

Boyu 1.72 cm

Kilosu 53 kg

Oyuncu Dulhaniya le Jayega yarışmasında yer aldı ama final bölümünde evlenmekten vazgeçti. Oyuncu Beyhadh 2 de yani Tutku dizisinin 2. Sezonunda Dr. Olarak yer aldı. 

Türk izleyicisi ise oyuncuyu Geet hui sabse parayi yaralı kalbim deki Maan’ın kız kardeşi Anvesha olarak tanıdı.

Nikunj Malik kimdir? Devamı …


Oyuncu babasının akrabaları tarafından oyunculuğu bırakması için tehdit edildi.oyuncunun baba tarafı eger oyunculuğu bırakmaz ise annesine şiddet uygulayacaklarını kendisine de zarar vereceklerini söylemiş. Bu yüzden oyuncu ölüm tehditleri aldığı için bir dönem gündemdeymiş. Oyuncu bu yüzden akrabalarına dava açmış.


Nikunj şöyle dedi: “Ailem her zaman destekleyicim oldu. Beni çok sevdiler. Ve sonra, üniversiteye gitmek için Chennai’ye gitmeye karar verdim. Çalışmada iyiydim, daha fazla okumak istedim, ama akrabalarımız aileme beni göndermemeleri, beni evlendirmeleri için baskı yapmaya başladılar. Babama “onun adı ya toprağa karışacak yada evlenecek” dediler. Babam da o sırada Chennai’ye gitmemi istemiyordu. Buna rağmen ben gittim.” Dedi. Yaralı Kalbim için karar.

Nikunj Malik kimdir?
Nikunj Malik kimdir?


Geçmişi hakkında konuşurken Nikunj, daha doğmadan çok önce öldürülmesi gereken kız çocuğu olduğunu söyledi. Eğitimine önem veren oyuncu doktorası için memleket değiştirdi. Bu kararını akrabaları desteklemedigi için birgün babası kendi ve annesi evdeyken amcalarından biri ve kuzeni gelmiş onu tehdit etmiş annesinin bacağını kırıp gitmişler. Oyuncu bu olayı şöyle anlattı. “Amcalarımdan biri ve kuzenim bir gün babam eveyken geldi. Anneme o kadar kötü vurdularki bacağı kırıkdı. Babam annemi öylece bıraktı gitti onu hastaneye götürmedi.”dedi. Gurmeet Choudhary kimdir?


Oyuncunun açtığı dava ise kapandı. Neden mi durum aile içi sorun olduğu için oyuncunun asi bir kız olduğu babasının ve akrabalarının onu dizginlemeye çalışmasının suç olarak görülmediğine karar verilmiş. Oyuncu sadece kadına karşı olan baskıya değil kendi devletinden polislerin bu tutumuna karşı da bir savaş veriyor. Ayrıca oyuncu yaşadıkları basına yansıyınca biraz rahat nefes almış. 

Yorum Bırakın